Як кріпити люльку в машині. Як кріпити ременем безпеки люльку коляски.

Оптимальним способом транспортування маленьких дітей вважається перевезення в спеціальної автомобільної люльці. Правильна установка і закріплення люльки допоможе захистити вашу дитину від наслідків непередбачених обставин при переїзді.
Вам знадобиться
  • Комплект для кріплення люльки в автомобілі.
Інструкція
1
Існує чотири основні категорії дитячих автомобільних крісел - від 0 + до 3. Люлька відноситься до додаткового типу 0. Вона є самим зручним і безпечним способом перевезення дітей до 1 року. Використання люльки має масу переваг. Як правило, вона є частиною коляски. Ви можете скласти шасі і прибрати його в багажник автомобіля, а люльку встановити в салоні. Таким чином, у вас під рукою завжди мається коляска.
2
Врахуйте, що не всі люльки можна встановлювати в автомобілях. Якщо конструкцією не передбачено жорстке кріплення, перевозити в ній дитини небезпечно. Люльки, призначені для установки в салоні, мають цільний, ударостійкий корпус. Придбайте комплект кріплень, призначений для вашої моделі. В нього входять карабіни, за допомогою яких люлька пристібається до штатних ременів безпеки і триточкові ремені для пристібання в ній дитини.
3
Люльку встановлюють на задньому сидінні автомобіля. Звичайно, можна встановити і на передньому, проте слід пам'ятати, що переднє пасажирське місце є найнебезпечнішим. Ніколи не встановлюйте люльку на переднє сидіння, якщо в автомобілі є активна подушка безпеки. При спрацьовуванні вона може сильно травмувати дитину.
4
Помістіть люльку на заднє сидіння проти руху автомобіля. Зафіксуйте її ручку так, щоб вона впиралася в спинку сидіння. Поясну лямку ременя безпеки накиньте зверху на середину люльки. Пропустіть через бічні напрямні. Застебніть пряжку ременя. Діагональну лямку ременя безпеки пропустіть через направляючу на головній частині люльки. Перевірте натяг ременів.
5
Покладіть дитину в люльку . Щоб ви завжди були впевнені в безпеці вашого малюка, не забудьте пристебнути його ременями безпеки.