Як налаштувати відео програвач.

Цифрове відео сьогодні є одним з найбільш споживаних типів мультимедійного контенту. Тому кошти для його відтворення зазвичай входять в базовий комплект поставки операційних систем. Так Microsoft включає « Програвач Windows Media» в свої дистрибутиви. Можна почати використовувати даний програвач відразу після запуску. Однак краще приділити невеликий час його налаштуванні.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з операційною системою Windows.
Інструкція
1
Відкрийте діалог настройки програвача Windows Media. В головному меню програми виберіть розділ «Сервіс». Клацніть по пункту «Параметри».
2
У діалозі перейдіть на вкладку « Програвач ». Налаштуйте параметри групи «Автоматичне оновлення». Виберіть основні опції роботи програвача в групі «Налаштування програвача».
3
Вкажіть бажані параметри збереження аудіо треків. Перейдіть на вкладку «Копіювати музику». Виберіть папку для завантаження і поміняйте налаштування копіювання у відповідних групах елементів управління.
4
Перейдіть на вкладку «Пристрої». У списку виділяйте елементи і натискайте кнопку «Властивості». Міняйте настройки програвача для роботи з обраними пристроями.
5
На вкладці «Конфіденційність» активуйте опції пошуку інформації в інтернеті, отримання ліцензій та оновлення. Також налаштуйте параметри журналу і збереження файлів cookie.
6
Відкрийте вкладку «Безпека». Налаштуйте параметри виконання сценаріїв. Виберіть зону безпеки для відображення вмісту.
7
Вкажіть мультимедійні формати, які повинні бути асоційовані з додатком програвач Windows Media. Перейдіть на вкладку «Типи файлів». Відзначте пункти списку, відповідні обраним форматам.
8
Вкладка DVD включає елементи управління для конфігурації параметрів мовних налаштувань при відтворенні відео з даного типу дисків. Також тут можна активувати контроль вмісту воспроизводимой інформації.
9
На вкладці «Мережа» виберіть протоколи інтернету, які можуть бути використані для отримання потокового аудіо і відео. Якщо для підключення буде використовуватися проксі-сервер, вкажіть параметри роботи з ним.
10
Відобразите вкладку «Швидкодія». На ній ви зможете задати параметри буферизації інформації при завантаженні з мережі, апаратного прискорення. Також можна вказати актуальну швидкість підключення до інтернету.
11
Використовуйте вкладку «Бібліотека мультимедіа» для конфігурації параметрів автоматичного оновлення мета-інформації про мультимедійні файлах. Тут же задайте параметри додавання їх до бібліотеки.
12
Перелік і параметри роботи плагінів визначте на вкладці «Модулі». Натисніть на кнопку «Додати», щоб знайти модулі на локальних дисках. Клацніть по посиланню «Знайти модулі, що підключаються в Інтернеті» для пошуку плагінів в мережі. Натисніть кнопку OK для завершення конфігурування програвача.