Як зробити перехідник vga тюльпан. Composite to vga schematic.

Питання про те, як зробити перехідник vga тюльпан, сьогодні популярний як ніколи. Багатьом подобається ідея підключення телевізора до комп'ютера. І на цьому роблять багато спекуляцій.
Вам знадобиться
  • Інтернет, дуже стара відеокарта з підтримкою tv-out over d-sub, роз'єм d-sub m, роз'єм rca, коаксіальний кабель 75 Ом, паяльні приналежності
Інструкція
1
В інтернеті ви знайдете вже готовий роз'єм vga тюльпан, але на жаль, навіть якщо ви його купите, він не буде працювати. Для передачі композитного сигналу з комп'ютера в телевізор необхідно, щоб відео карта підтримувала даний вид стандарту сигналу. До 2000 року випускали відеокарти з підтримкою tv-out over d-sub. Тобто дійсно до такої відеокарти ви могли підключити телевізор через перехідник vga тюльпан. Однак після 2000 року стандарт передачі сигналів був змінений, і відеокарти перестали передавати композитний сигнал. Таким чином якщо ви зробите перехідник vga тюльпан або купіть готовий і спробуєте використовувати його на сучасній відеокарті, то перехідник не працюватиме ні за яких умов.
2
Якщо вам все-таки необхідно вивести сигнал з vga виходу сучасної відеокарти через композитний вхід на телевізор (жовтий тюльпан відео), то єдиний спосіб зробити це - придбати спеціальний пристрій-конвертер. Воно здійснює перекодування сигналу між різними стандартами. Вартість даного конвертера варіюється від 10 до 20 $ США. Це досить складний пристрій, тому зібрати його самостійно під силу тільки професіоналові.
3
Якщо ви щасливий володар давньої відеокарти (випуск до 2000 року), яка підтримує tv-out over d-sub, наприклад фірми Matrox, ви можете спробувати зробити перехідник vga тюльпан самостійно. Для цього вам необхідна схема з'єднання роз'ємів rca і d-sub або "терморегулятори".
4
Підготуйте роз'єми vga і тюльпан для пайки. Відкрийте захисний корпус, нанесіть флюс на потрібні контактні площадки у відповідності з терморегулятори. Візьміть відрізок кабелю потрібної довжини, зачистите кінці, залудити їх.
5
Обов'язково надіньте корпусу роз'ємів на кабель перед тим, як припаювати його до роз'ємів. Припаяйте внутрішню жилу кабелю до центральної контактної майданчику роз'єму тюльпан і до контакту номер 3 роз'єми vga. Припаяйте екранувальний провідник кабелю (оплетку) до іншого контакту роз'єму тюльпан і до контакту номер 8 роз'єму vga з іншого боку кабелю.
6
Зберіть роз'єми на обох кінцях кабелю. Перехідник готовий. Ви можете пробувати підключати телевізор до комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G-2Rc-XJ7HU
Зверніть увагу
Зверніть особливу увагу на налаштування формату сигналу, дозволи та разгерцовку. Почніть з найнижчих значень. Телевізор може не розпізнати відео сигнал при більшості комбінацій цих параметрів, тому спробуйте різні варіанти.
Корисна порада
Найпростіший спосіб підключення телевізора до комп'ютера - відеокарта з наявністю окремого tv-out, тюльпан або s-video.Так ж ви можете використовувати конвертер.Возможно вам підійде інший спосіб підключення комп'ютера до телевізора, наприклад: - підключення кабелем vga vga, якщо на телевізорі є vga вхід. Деякі сучасні моделі телевізорів комплектуються спеціальним перехідником для підключення vga; - підключення через перехідник vga s-video. Таке підключення можливо на деяких моделях відеокарт ATI Radeon, наприклад, серії 3000 та спеціальної налаштуванні драйвера відеокарти. Так само на телевізорі повинен бути вхід s-video; - підключення через перехідник vga YPbPr. Те ж, що і в попередньому пункті, але на телевізорі повинен бути компонентний вхід YPbPr (три Тюльпани не жовтих); - підключення через перехідник vga SCART. Те ж, що і в попередньому пункті, але на телевізорі повинен бути вхід SCART (гребінка).