Як знайти високооплачувану роботу. Як знайти високооплачувана робота.

Проблема не в тому, що високооплачуваної роботи немає в принципі. Проблема в тому, що шукає роботу не дотягує до вимог, що висуваються до кандидатів на таку посаду. Тому вирішувати треба паралельно два завдання - шукати роботу з зарплатою "від і вище" і підтягувати свій рівень.
Інструкція
1
Проведіть моніторинг наявних вакансій на предмет ваших перспектив. Подивіться великі сайти, присвячені роботі. Знайдіть місцеві газети. Часто у вакансіях вказується рівень заробітної плати. Складіть список всіх вакансій, які підходять під вашу цінову категорію.
2
Зверніться в елітне агентство з працевлаштування. Такі агентства не беруть грошей з претендентів, їм платить роботодавець. Поговоріть з співробітниками цих агентств. Скажіть, що ставите собі мету розвиватися в перспективному напрямку і вас цікавить, в яких сферах найвищі зарплати і вакансії з'являються часто. Занесіть потрібну інформацію в ваш список. Зверніться в різні агентства, щоб порівняти інформацію, яку вам повідомляють.
3
Виберіть напрямок, в якому у вас більше шансів. По-перше, це має вам подобатися. По-друге, ви можете спиратися на минулий досвід і знання. По-третє, ви можете розглядати навіть переїзд в інше місто, якщо вам це цікаво. Якщо ж чогось не вистачає, не зважайте на це уваги, всі навички і знання отримати набагато легше, ніж вам здається.
4
Складіть список вимог до кандидатів. Коли вибрано конкретний напрям для розвитку, знову промоніторьте вакансії. Тепер дуже уважно виписуйте собі всі нюанси. Ви повинні чітко уявляти, на який рівень повинні забратися.
5
Оцініть себе за наявними вимогам. Визначте сильні і слабкі сторони.
6
Підсильте свої плюси і ліквідуйте, де можливо, свої мінуси. Ідіть на курси підвищення кваліфікації. Отримуйте сертифікати, читайте книги. Беріть участь в семінарах і тренінгах. Якщо не вистачає досвіду роботи, шукайте проміжну сходинку, щоб влаштуватися туди на роботу і отримати потрібний досвід. Ви втратите на цьому рік-два, зате доб'єтеся підвищення на усі інші роки.
7
Починайте "лізти в гору". Після ретельної підготовки штурмуйте агентства з працевлаштування і відгукуйтеся самі на наявні вакансії. Успіх часто залежить від ступеня вашої впевненості в собі. Хорошу роботу отримують не завжди найкращі співробітники, але її отримують найсміливіші кандидати. Якщо треба, пройдіть відповідні тренінги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PmMHx9469_8
Зверніть увагу
Залежно від початкового рівня, вам може знадобитися багато часу для досягнення мети. Це не повинно вас зупиняти, тому що все має свою ціну. Щоб злетіти вище, треба докласти зусиль.
Корисна порада
Зовнішній вигляд - важливий фактор при працевлаштуванні. Не пошкодуйте грошей, зробіть в студії відмінне фото, щоб потім розсилати його з резюме. Воно має бути у вас в електронному та звичайному вигляді, різного розміру. Подбайте і про охайною зовнішності.