Як відновити настройки. відновлення стандартних налаштувань сумісного с3060.

Повернути на мобільному телефоні вихідні настройки можна в будь-який момент. Тільки при цьому необхідно врахувати, що в даному випадку користувач втратить всі встановлені раніше параметри - від дзвінків до змін в журналі дзвінків і ряд інших налаштувань.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що повернення до заводських налаштувань зміни не зачіпає карту пам'яті, перед початком роботи її для надійності рекомендується витягнути з апарату. Хоча можете і залишити: з збереженими на microSD даними - фотографіями, музикою, відео - при відкат нічого статися не повинно.
2
Якщо у вас є можливість зберегти резервну копію даних свого телефону, обов'язково скористайтеся нею. Зробити бекап (резервну копію) можна за допомогою комп'ютера і спеціальних інтернет-сайтів, який синхронізують всі дані вашого телефону. Велика підмога в збереженні резервних даних нададуть програми Outlook, Pim Backup, Spb Backup, Sprite Backup та інші.
3
Щоб на телефоні зробити відкат до заводських налаштувань, зайдіть в головне меню. Потім знайдіть розділ «Налаштування» або «Параметри». Після чого перейдіть до пункту «Відновлення стандартних налаштувань». Залежно від моделі апарата назви операцій можуть дещо відрізнятися. Однак знайте, якщо ви знайдете написи «Відновлення заводських налаштувань», «Відновлення стандартних налаштувань», «Скидання налаштувань пристрою», - вам сюди.
4
Зайдіть до цього розділу і вкажіть потрібну операцію. Повернутися до стандартних налаштувань і при цьому зберегти всі персональні дані, повідомлення, зображення і музику допоможе опція «Відновити тільки настройки » (як варіант в телефоні може використовуватися напис «Тільки настройки » ). Видалити всю що зберігається в телефоні інформацію можна, вибравши операцію «Відновити все».
5
У ряді випадків для повернення до заводських налаштувань від користувача може знадобитися ввести код блокування. За замовчуванням він 12345, якщо в телефон як «пароля» не була введена інша комбінація цифр. Також код блокування можна подивитися в інструкції до мобільного апарату. Будьте уважні: неправильне вказівку коду може призвести до блокування телефону, і тоді доведеться звертатися за допомогою в сервісний центр.
6
Як правило, на більшості телефонів функція відновлення заводських налаштувань розташовується в меню "Налаштування", де потрібно буде знайти розділ «Телефон», потім - пункт «Управління телефоном» і після цього - опцію «Вихідні параметри». Хоча на різних моделях мобільних апаратів шлях до відкату може дещо відрізнятися від зазначеного вище розташування. Наприклад, на Nokia X1 все значно простіше. У «Настройках» досить знайти пункт «Відновити стандартні настройки » і натиснути клавішу «Вибрати».