Як себе вести в США.

Якщо ви збираєтеся поїхати в гості або відвідати США по туристичній путівці, постарайтеся дізнатися трохи більше про цю країну, її законах, традиціях і звичаях місцевого населення. Звичайно, заочно ви не отримаєте повного уявлення про незнайомому для вас державі. Але інформація ніколи вам не завадить, а скоріше допоможе вам налагодити дружні відносини з людьми та убезпечить вас від деяких неприємних ситуацій.
Інструкція
1
Перед поїздкою в США відкрийте офіційний сайт Митної служби цієї країни і ознайомтеся зі списком тих речей і продуктів, які не рекомендується ввозити або їх ввезення лімітований. Так ви позбавите себе від нервування при перетині кордону.
2
В будь-якій ситуації намагайтеся поводитися просто і природно. Розслабте особа, яка не хмурьтесь і частіше посміхайтеся - в цій країні так прийнято. Коли ви будете вітатися з людьми, пам'ятайте, що американці воліють вітатися за руку і не люблять цілуватися в щоку. Але при цьому проявляйте більше ентузіазму і будьте більш імпульсивні. Якщо ви занадто спокійні й замкнуті, це можуть сприйняти, як недружелюбність.
3
Незважаючи на те, що американці - люди відкриті й дружелюбні, у них не прийнято ставити співрозмовнику особистих питань, а також поширюватися про будь-які проблеми, негаразди і хворобах.
4
Враховуйте те, що в різних штатах США діють різні закони, в тому числі і що стосуються моральності. Деякі жінки, наприклад, можуть сприйняти флірт або спроби залицяння як приставання, і в цьому випадку мають право подати на вас до суду. Тому краще не переходити певних меж, якщо ви не впевнені в тому, що вас правильно розуміють.
5
В США , як і в багатьох інших країнах, не ходять в гості без запрошення. Якщо ж вас запросили, заздалегідь погодьте час свого відвідування. І намагайтеся не спізнитися. Це стосується і ділових візитів (в цьому випадку взагалі краще прийти раніше і трохи почекати). В якості подарунка можете принести квіти, пляшку вина або сувенір з тієї країни, звідки ви прибули.
6
Не забувайте про те, що США створені вихідцями з різних країн, людьми різних національностей, культури, кольору шкіри і віросповідання. Тому в ваших розмовах і поведінці ніхто не повинен угледіти навіть натяку на расизм, нетерпимість або негативне ставлення до будь-якої релігії.
7
Якщо ви хочете, щоб вам щось підказали, допомогли знайти потрібну адресу і т.д., не соромтеся погане знання англійської мови. Американці терплячі і дуже ввічливі, і не підуть доти, поки не зрозуміють вас і не нададуть підтримку.
8
Незважаючи на те, що в кожному американському штаті свої закони, і вони багато в чому між собою відрізняються, ставлення до куріння і розпивання спиртних напоїв приблизно однаково скрізь. Палити, а також приймати алкоголь слід тільки в спеціально відведених для цього місцях. Якщо ви вирішили «побалуватися» пивком в парку, загорніть пляшку в непрозорий пакет. За порушення громадського порядку вам може загрожувати значний штраф. Оштрафувати можуть і за неправильну утилізацію відходів. У цій країні передбачено використання різних урн для кожного виду сміття (для паперу, скла, пластику, харчових відходів та ін.).
9
Завжди намагайтеся носити з собою посвідчення особи (у вашому випадку це закордонний паспорт). Про це запитують завжди в разі виникнення будь-яких проблем. Правила особистої безпеки в цій країні такі ж, як і в інших: бережіться злодюжок і кишенькових злодіїв і не бродите в незнайомих сумнівних місцях без супроводу місцевих жителів. А якщо потрапили в неприємну ситуацію або просто заблукали, не бійтеся звернутися до поліцейських. Вони завжди допоможуть.