Як відновити віддалений Скайп. Як перейти з скайпу.

Скайп забезпечує шифровану голосовий зв'язок і відеозв'язок через інтернет між комп'ютерами, платні послуги для дзвінків на мобільні і стаціонарні телефони. Дуже часто з ним виникають проблеми, пов'язані зі збоями в програмі. У більшості випадків вони відбуваються через те, що у програмного забезпечення помінявся власник, і Скайп перейшов у власність Microsoft. Виправити проблеми і відновити його нормальну роботу можна самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви забули пароль від Скайп а, тоді найпростішим способом відновлення доступу до аккаунту є відправка запиту на зміну пароля через спеціальну форму на сайті.
2
У першу чергу підключіть інтернет і відкрийте Скайп , клікніть мишкою по ярлику програми на своєму робочому столі, потім перейдіть за посиланням «Забули пароль?».
3
Після того як перейдете на сайт Скайп , відразу ж напишіть адресу своєї електронної пошти, яку ви вказали при реєстрації, і натисніть кнопку «Відправити». Потім перевірте свою поштову скриньку. Через деякий час ви повинні отримати лист від Скайп з інформацією про зміну пароля за допомогою тимчасового коду.
4
Зверніть увагу, що даний лист може бути прийняте за спам різними поштовими системами і програмами, тому якщо ви не побачите листи в папці «Вхідні», тоді обов'язково перевірте папку «Спам». Уважно вивчіть її вміст.
5
Потім клікніть по посиланню «Тимчасового коду», щоб знову потрапити на сайт Скайп а. Якщо це посилання не працює, спробуйте перейти по посиланню «Введіть код вручну» і введіть його вручну. Змініть пароль. Для того щоб придумати хороший пароль, візьміть якесь слово російською мовою і напишіть його на англійській розкладці, тоді вам буде набагато простіше його запам'ятати.
6
Після цього у вас відкриються віконця для введення нового пароля. Введіть його у віконці «Новий пароль» і потім ще раз введіть новий пароль у віконці «Повторіть пароль». Далі натисніть на кнопку «Змінити пароль» і «Увійти на Скайп ».
7
Якщо у вас кілька логінів, тоді виберіть зі списку той, до якого ви забули пароль. Якщо ж логін один, тоді буде обраний саме він, і вам залишиться тільки ввести новий пароль.
8
У разі, якщо ви не можете згадати логін, тоді перейдіть за посиланням «Який у мене логін Скайп ?». Вона буде доступна у вікні авторизації Скайп а чи при вході в особистий кабінет.