Як поводитися з іноземцем.

Якщо доля звела вас з гостем з іншої країни, важливо не вдарити в бруд обличчям. Адже саме на основі спілкування у іноземця складеться враження про всю нації в цілому.
Інструкція
1
Напевно вам приємно, коли іноземці згадують Кремль, Достоєвського, радянські супутники, знаменитих балерин і фігуристів. Потрудіться і ви скласти хоча б поверхове враження про культуру країни, звідки родом ваш гість. Прочитайте кілька книг, популярних на батьківщині іноземця, подивіться модний у тій країні серіал. Тоді у вас точно знайдеться тема для майбутньої розмови.
2
Уважно огляньте свій гардероб, вибираючи, що вдягнути на зустріч. Не варто надягати футболку з написом «Dolce & Gabbana», яку купили на ринку. Задумайтеся про те, що для європейця, який бачив справжні дизайнерські речі, ваш вибір може здатися просто безглуздим. Краще віддайте перевагу непомітною, але якісної одязі з натуральних тканин.
3
Людині з широкою російською душею характерно поплескувати співрозмовника по плечу або спині, тим самим висловлюючи своє розташування. Однак така поведінка вважається прийнятним далеко не у всіх країнах. Звичайно чим менше щільність населення, тим більше у людини особистого простору, вторгатися в яке вважається нечемним. Приміром, з європейцем триматися краще на відстані 30-40 сантиметрів.
4
Навіть жести, прості і зрозумілі з дитинства, в різних країнах можуть означати неоднакові речі. Наприклад, якщо з'єднаєте в кільце великий і вказівний пальці, бажаючи показати, що все чудово, вас зрозуміє американець, а от для португальця це буде непристойним жестом. Якщо іспанець грюкне себе долонею по лобі, зовсім не означає, що він щось забув. Навпаки, в цей момент він неймовірно задоволений собою.
5
Самі того не бажаючи, ви можете образити іноземного гостя, тому перед зустріччю краще ознайомтеся з негласними табу, які діють в її країні. Наприклад, якщо сядете перед гостем з арабської країни таким чином, що йому будуть видні підошви черевиків, завдасте йому серйозну образу. А при спілкуванні з японцем ні в якому разі не закидайте ногу на ногу - це вважається ознакою неповаги до співрозмовника.
6
Залишайтеся самі собою. Будь-яке виникле непорозуміння можна вирішити, головне - бути ввічливим і доброзичливим по відношенню до гостя. У цьому випадку у іноземця залишаться про вас самі позитивні враження.