Як вставити картинку в презентацію.

Більшість презентацій ділиться на два типи. До першого відносяться готові файли, які придатні для відтворення за допомогою відеоплеєрів. Презентації другого типу запускаються з використанням утиліти, в якій вони були створені, або її аналога.
Вам знадобиться
  • - Power Point;
  • - Movie Maker.
Інструкція
1
Основна частина презентацій другого типу створюється за допомогою програми Power Point. Вона входить в комплект додатків Microsoft Office. Для змін даної презентації використовуйте зазначену програму або утиліту з групи Open Office.
2
Встановіть обраної програми. Перезавантажте комп'ютер. Запустіть програму Power Point. Клікніть по іконці, розташованій в лівій верхній частині робочого вікна, і виберіть пункт "Відкрити". Перейдіть до готової презентації та виберіть потрібний файл.
3
Дочекайтеся завантаження проекту в програму. У лівій графі знайдіть позицію, в яку необхідно додати картинку . Клікніть правою кнопкою миші по вільній області між двома сусідніми зображеннями. Виберіть пункт «Створити слайд».
4
Виберіть з'явилося вікно, що містить інформацію про слайді. В основному робочому полі знайдіть іконку «Вставити малюнок з файлу" і клацніть по ній лівою кнопкою миші. За допомогою запущеного меню провідника виберіть потрібне зображення. Виділіть його і натисніть кнопку «Відкрити».
5
Збережіть проект після додавання потрібних елементів. Для цього натисніть клавіші Ctrl і S або скористайтеся меню «Файл».
6
Якщо ж презентація була створена з використанням програми Movie Maker або її аналога, то запустите зазначену утиліту. Відкрийте меню «Файл» і виберіть функцію «Відкрити проект».
7
Після завантаження інформації в меню програми натисніть клавіші Ctrl і A. Знайдіть потрібне зображення, виділіть його лівою кнопкою миші і натисніть кнопку «Додати».
8
Після завантаження файлу в меню проекту перемістіть його лівою кнопкою миші в смугу візуалізації. Помістіть картинку меду двома сусідніми слайдами. Створіть готовий відеофайл, використовуючи функцію «Зберегти в avi», доступну в меню «Файл». Для обробки подібних проектів ви також можете використовувати утиліту Adobe Premier.