Як з велосипеда зробити мопед. саморобний мопед з велосипеда.

Всім хороший велосипед, за винятком одного - доводиться самому крутити педалі. Заняття це, звичайно, дуже зміцнює здоров'я і допомагає підтримувати себе в спортивній формі. Але якщо вас не влаштовує такий спосіб пересування, ви цілком можете вдосконалити свій велосипед, додавши до нього двигун. Такому саморобному мопеду будь-які дороги дарма.
Вам знадобиться
  • - велосипед;
  • - бензиновий або електричний двигун;
  • - набір гайкових ключів;
  • - викрутка;
  • - листова сталь;
  • - зварювальний апарат;
  • - елементи кріплення.
Інструкція
1
Підготуйте велосипед до установки на нього силового агрегату. Для переробки в мопед підійде далеко не кожна двоколісний машина. Тому оціните міцність рами, а також передній і задній вилок велосипеда. Ці деталі повинні бути повністю справними, не мати вад і деформацій.
2
Оскільки модернізованому велосипеду доведеться нести на собі додатковий вантаж, передбачте установку на ньому коліс від мопеда, здатних витримувати значні навантаження. Можливо, для цього вам доведеться змонтувати ширшу передню вилку. Забезпечите також вилку амортизаторами зі старого мопеда. У деяких випадках достатньо обладнати майбутній мопед колесами від велосипеда підвищеної прохідності.
3
Підберіть відповідний двигун. Найкраще підійде для мопеда силовий агрегат типу Д-6, який можна зняти з відслужило своє мопеда. Якщо ви плануєте використовувати електродвигун, вам знадобиться додаткове місце для установки акумуляторної батареї; електромотор і батарею в цьому випадку зміцните за сидінням водія, на багажнику.
4
Для кріплення бензинового двигуна підсильте раму, зробивши підставу з листової сталі. Підстава приваріть до рами в місці кріплення рухової установки, вище велосипедної каретки. До посиленою таким чином рамі за допомогою болтів, гайок і спеціальних хомутиков надійно прикріпіть двигун.
5
Задню вісь велосипедного колеса обладнайте додаткової шестірнею. З'єднайте зірочку двигуна і шестерню ланцюгом, обов'язково відрегулювавши її натяг. Для передачі зусилля від електромотора використовуйте приводний ремінь і шків.
6
Встановіть на кермі рукоятки управління дросельної заслінкою і зчепленням, з'єднавши їх з двигуном гнучкими тросами. Допомогою регулювання доможіться, щоб зчеплення при повністю натиснутій рукоятці спрацьовувало повністю, щоб не допустити небажаної пробуксовки.
7
Обов'язково обладнайте свій мопед додаткової гальмівною системою. Це необхідно для ефективного управління транспортним засобом, здатним розвивати істотну швидкість. Найкраще буде, якщо ви встановите на модернізований велосипед передній і задній гальмо.