Як вибирати камеру для скайпу: критерії та характеристики.

Одним з перших концепцію «відеоспілкування» показав Стенлі Кубрик в «Космічної Одіссеї: 2001». У фільмі звонящий займав спеціальне крісло в своєрідною «телефонній будці» для того, щоб зателефонувати родичам на землю. Ідея тоді була інноваційної та настільки фантастичною, що навряд чи режисер міг припустити, що сьогодні для відеодзвінка достатньо лише мати доступ в інтернет і дешеву камеру .
Інструкція
1
Дізнайтеся максимум про тип з'єднання з інтернетом у обох співрозмовників. Skype регулює параметри дзвінка в залежності від швидкості сигналу. Так, якщо у вас дуже повільне з'єднання, то якість відео може бути автоматично знижено до мінімальних значень. Можлива й інша ситуація: вхідна швидкість достатня, тоді як виходить украй мала. Тоді ваш співрозмовник виявиться в незручному становищі у зв'язку з поганим дозволом картинки.
2
Не має сенсу купувати дорогу камеру , якщо ваше з'єднання не зможе її виправдати. Мінімально допустимі значення: дозвіл 640х480 пікселів, 30 кадрів/сек. Починаючи зі швидкості підключення 2-3 мб/сек має сенс брати більш дорогі та якісні моделі.
3
Незалежно від технічних характеристик камера повинна володіти рядом додаткових функцій. Вкрай бажано мати автофокусировку (яка буде давати більш чітке зображення) і функцію «нічної зйомки». Остання може здатися непотрібною, але на практиці подібне поліпшення дає лише впевненість у тому, що зображення в кадрі буде менше засвічуватися днем.
4
Подумайте про покупку камери з мікрофоном. Головна його перевага буде в «спрямованості»: вам, як користувачу, не знадобиться додаткового виносного мікрофона, достатньо просто сидіти перед об'єктивом і вільно говорити - що, безумовно, більш комфортно.
5
Не забувайте про те, що ви можете використовувати практично будь-які пристрої в якості веб-камери. Так, для цих цілей підійде цифровий фотоапарат і мобільний телефон: знадобиться лише скачати спеціальне програмне забезпечення.
6
Для того щоб з кількох підключених пристроїв в Skype вибрати потрібне, зайдіть в меню "Налаштування". Усередині зверніть увагу на пункт «Відео»: там буде графа «Пристрій за замовчуванням». У запропонованому списку будуть відображені всі пристрої, підключені до ПК і коректно розпізнані, серед яких ви зможете вибрати камеру для спілкування.