Як вивчити іврит.

Іврит - один з найдавніших мов у світі. Сьогодні він є державною мовою Ізраїлю і основним засобом спілкування єврейської діаспори, хоча протягом 18 століть практично не використовувався як розмовна. На перший погляд, іврит досить важкий в освоєнні, але якщо набратися терпіння і мати стійке бажання, вивчити його цілком можливо.
Вам знадобиться
  • - самовчитель;
  • - аудиокурс;
  • - російсько-івритський і іврит-російський словник;
  • - інтернет;
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Іврит має багато особливостей, не характерних для російської та більшості європейських мов. Зокрема, читання справа наліво, відсутність голосних букв на листі, система сміхутов і біньянов - розібратися з цим досить непросто. Тому вчити іврит найкраще під керівництвом досвідченого наставника, що володіє мовою на належному рівні.
2
Якщо у вашому місті є центр інтенсивного вивчення івриту або мовні курси, запишіться в діючу або знову набирає групу. Навчання в колективі з викладачем дозволить вам не тільки вивчити мову, але й долучитися до історії Ізраїлю і єврейським культурним традиціям.
3
Ефективнішим способом вивчення івриту є індивідуальні заняття, у тому числі з використанням інтернету. Знайдіть викладача лінгвістичного центру, з яким ви зможете займатися особисто або за допомогою безкоштовних засобів відеозв'язку. Таке навчання зазвичай обходиться дорожче групових занять, але результат вартий вкладених коштів.
4
Самостійно іврит можна вивчити за допомогою самовчителя. Строго дотримуйтесь рекомендацій підручника, виконуйте вправи, звіряйте їх з ключем для самоперевірки. Особливу увагу приділяйте фонетиці і письму, запам'ятовуйте важкі моменти і винятки з правил, освоюйте лексику. При вивченні івриту дуже важливий серйозний підхід і регулярність занять - по 1 годині щодня.
5
Бажано, щоб до самовчителю додавався аудиокурс для відпрацювання вимови, озвучений носієм мови. Повторюйте слова і вирази за диктором, записуйте свою промову на аудіоносії і порівнюйте з оригіналом.
6
В інтернеті можна знайти безліч сайтів, що пропонують безкоштовне навчання івриту за різними методиками. Вправи, тренажери, кросворди та ігри допомагають засвоїти основи мови і базовий лексичний набір. На деяких сайтах представлено безліч адаптованих текстів для читання, за допомогою яких можна поповнити словниковий запас, запам'ятати найбільш вживані вирази і тренувати вимову.
7
Але головне, що необхідно при навчанні мови, - це живе спілкування з його носієм. Знайдіть в соціальних мережах партнерів, які володіють івритом, і намагайтеся регулярно практикуватися в розмовній мові.