Як в маршрутизаторі відкрити порт. пароль для входу в роутер.

Якщо ви очікуєте підключення з мережі до вашій програмі або серверу або хочете роздавати файли безпосередньо з комп'ютера, потрібно дозволити вхідні підключення з інтернету. Для цього необхідно в маршрутизаторе відкрити порт.
Вам знадобиться
  • Маршрутизатор (роутер), адреса маршрутизатора в мережі, ім'я користувача і пароль для входу в роутер, порт або назва програми, для якої потрібно відкрити порт, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб в маршрутизаторе відкрити порт, потрібно зайти в веб-інтерфейс управління роутером і проробити ряд маніпуляцій. Для входу в меню адміністратора введіть в рядку браузера мережевий адресу вашого маршрутизатора. За замовчуванням 192.168.1.1. З'явиться вікно для введення логіна і пароля. Коротка послідовність дій по відкриттю порт ов може бути представлена в інструкції по експлуатації маршрутизатора у відповідному розділі.
2
Якщо вам незрозуміла інструкція виробника або вона представлена занадто коротко, ви можете скористатися одним з ресурсів інтернету, на якому зібрані докладні дії з скріншот для відкриття порт ов більшості моделей роутерів. Для цього необхідно зайти на сайт http://portforward.com/.
3
Якщо при відкритті сайту ви побачите іншу сторінку, необхідно в правому верхньому куті натиснути посилання "Click here to skip this advertisement ...". Сторінка з рекламою іншого сервісу може відкритися не лише при першому вході на сайт, але і в подальшій роботі.
4
Знайдіть вашу модель маршрутизатора в списку. Ви можете зробити це, скориставшись пошуком по сторінці, натиснувши одночасно комбінацію клавіш ctrl + f і ввівши назву моделі або виробника в вікні пошуку. Натисніть на вашу модель маршрутизатора.
5
На сторінці, необхідно вибрати потрібну програму або гру, для якої ви хочете відкрити порт. Щоб зробити це швидше, знову скористайтеся пошуком по сторінці. Натисніть на вибране посилання. Якщо вашої програми в списку немає, то виберіть Utorrent.
6
Перед вами буде сторінка з покроковою інструкцією по відкриттю порт ов на вашій моделі маршрутизатора для обраної програми. Вам необхідно виконати ряд дій, детально описаних і представлених на скріншотах.
7
Зверніть увагу на два поля, які необхідно заповнити вручну. Потрібно ввести порт, який ви хочете відкрити, і ip адресу вашого маршрутизатора. Нижче на сторінці з'явиться наочний приклад, що містить введені вами дані.
8
Виконайте кожен крок інструкції, щоб відкрити потрібний порт в маршрутизаторе . Якщо у вас виникли труднощі з розумінням англійської мови, скопіюйте адресу потрібної сторінки сайту і вставте його у вікно перекладу на сайті-перекладача, наприклад, http://www.translate.ru/. Натисніть кнопку «Перевести». Перекладач відобразить російською мовою обрану вами сторінку сайту.
Зверніть увагу
Якщо вашої моделі маршрутизатора немає, виберіть модель, близьку до вашої. Постарайтеся вибрати модель зі схожим інтерфейсом.
Корисна порада
Стандартний адресу маршрутизатора в мережі - 192.168.1.1.Стандартние дані для входу в роутер: ім'я користувача - admin, пароль - admin.Еслі роутер зависає або не відчиняє сторінки, його слід перезавантажити. Іноді слід виконувати дії при вимкненому інтернеті.