Як з Опери імпортувати закладки. Як імпортувати з опери на інший комп'ютер.

Мати на одному комп'ютері кілька браузерів для користувачів ПК - звичайна справа. Але чи можливо відвідувати в них одні й ті ж сайти? Звичайно, якщо попередньо перекинути збережені закладки з одного браузера в інший. Про те, як імпортувати посилання з «Опери», читайте нижче.
Вам знадобиться
  • - браузер Opera;
  • - ще один з браузерів на ваш розсуд.
Інструкція
1
У браузері Opera можна імпортувати всі збережені раніше елементи: від контактів і повідомлень e-mail до закладок. Щоб скористатися функцією «перенесення», в меню «Файл» знайдіть розділ «Закладки», потім - пункт «Імпорт і експорт» і вкажіть програму, з якої потрібно перемістити закладки . Після чого вони автоматично додадуться в список до встановлених за замовчуванням. Даний крок стосується експорту сторінок з інших оглядачів.
2
Для перенесення закладок з «Опери» в «Мозілли» відкрийте відразу обидва браузера. Для початку вам потрібен буде Opera. У верхньому лівому кутку оглядача знайдіть пункт «Меню», з якого потрібно буде перейти до розділу «Закладки». Далі виберіть функцію «Управління закладками» або одночасно натисніть клавіші Ctrl + Shift + B.
3
Після цього в браузері відкриється додаткове вікно з закладками. Ви можете відправити одночасно всі закладки або найбільш необхідні посилання для роботи в іншому браузері. Для перенесення вибіркових сторінок натисніть на клавіатурі кнопку CTRL і виділіть ті закладки , які збираєтеся відправити у новий браузер. Відразу вибрати всі закладки можна за допомогою клавіш CTRL + A.
4
Потім на панелі вікна знайдіть розділ «Файл» і виберіть зі списку можливих дій необхідну вам функцію. В даному випадку вам знадобиться пункт «Зберегти виділені як HTML ...». У новому вікні в графі «Ім'я файлу» введіть назву зберігається документа з закладками. Краще, якщо для цих цілей ви будете використовувати латиницю. Вкажіть розширення (тип) файлу. Воно повинно бути html.
5
Для збереження і перенесення закладок з «Опери» в Google Chrome - дії аналогічні. Але «витягнути» безпосередньо даний документ не вдасться: у «Гугла» поки таких можливостей немає. Тому імпортувати закладки доведеться з Internet Explorer або Mozilla Firefox. Тому їх спочатку потрібно помістити в один з вищеназваних оглядачів. Після збереження документа з закладками відкрийте «Гугл Хром», перейдіть в розділ «Диспетчер завдань». Виберіть пункт «Інструменти», потім - «Імпорт закладок» і вкажіть збережений раніше файл.
6
Якщо потрібно імпортувати закладки для Opera (дана дія необхідно при видаленні та подальшої перевстановлення програми), виберіть опцію «Експортувати закладки в HTML ...» або «Експортувати в Opera ». Пізніше вам достатньо буде лише відкрити збережений раніше файл і додати його браузер.