Як вибрати радіостанцію.

Тільки з Москви на УКХ- і FM-частотах віщає одночасно 59 федеральних радіостанцій. Більшість з них мають представництво в інтернеті. А якщо додати до федеральним станціям локальні точки мовлення, то для того щоб знайти улюблений канал, меломанові буде потрібно досить велика кількість часу.
Інструкція
1
Спростити вибір радіостанції можна кількома способами. Якщо ви хочете слухати ефір по інтернету, вбийте в пошуковику запит «топ 10 (20) радіостанцій» і натисніть клавішу Enter. У відповідь система надасть вам перелік сайтів із зазначенням найпопулярніших радіостанцій і посилань на онлайн трансляцію. Переходячи по цих посиланнях, ви визначите, формат якої з цих станцій буде вам ближче, і зробите свій вибір.
2
Ознайомтеся з програмою передач, яку пропонує та чи інша радіостанція. У більшості з них є свої авторські програми, які цікаві різним аудиторіям слухачів.
3
Якщо ж вас цікавлять радіостанції, що мають певну цільову аудиторію, наприклад дитяче радіо, молодіжне радіо, танцювальне радіо та інші, вбийте однойменний запит в рядок пошуку і натисніть клавішу Enter. Тематичні сайти будуть автоматично виведені на екран.
4
Налаштувати улюблену хвилю на приймачі ви також зможете двома способами. Перший - ловити і прослуховувати всі частоти, доступні техніці. Але набагато простіше буде спочатку дізнатися, які станції є у вашому рідному місті, прочитати про них інформацію і налаштувати зазначену частоту на своєму приймачі. Для цього знову потрібно вихід в мережу. У пошуковому рядку введіть запит «всі радіостанції N-ска», після чого ознайомтеся з короткою презентацією кожної станції вказаного міста.
5
Довіртеся відгуками про радіостанції своїх друзів, з якими у вас однакові музичні вподобання. Вони допоможуть вибрати потрібну хвилю.
6
Якщо у вас є улюблений ді-джей, вибір радіостанції теж помітно полегшиться. Дізнайтеся, на якій хвилі він веде свій ефір, і налаштуйтеся на потрібну частоту. Якщо ж ваш знайомий просто працює в музичній індустрії, він, швидше за все, знає про всіх музичних новинках Росії і Заходу, і розповість, які радіостанції крутять свіжі модні треки.