Як відновити роботу відбивача самостійно.

В процесі експлуатації автомобіля неминуче зношуються і вимагають ремонту або заміни його деталі і вузли. Не виняток і освітлювальні прилади. Найбільш часто зношується покриття відбивачів фар. Звичайно, найпростіше придбати нові відбивачі, але можна відновити їх і самостійно.
Вам знадобиться
  • - хромова плівка;
  • - малярний скотч;
  • - канцелярський ніж;
  • - клей;
  • - балон з фарбою .
Інструкція
1
Придбайте або підготуйте хромовую плівку. Хорошим варіантом тут буде плівка Оракал №351, яка має спеціальне хромове напилення. Зніміть акуратно фару свого автомобіля, послідовно її розберіть, щоб мати повний доступ до відбивача, який вимагає заміни. Пам'ятайте, це досить трудомісткий заняття, так як, по-перше, автомобільна фара начинена всілякими проводами, які ні в якому разі ви не повинні зашкодити, а, по-друге, відбивач в ній закріплено досить щільно. Для його зняття слід підколупнути покриття звичайної викруткою.
2
Виріжте за допомогою ножиць з підготовленої хромової плівки невеликі елементи, які повністю повторюватимуть поверхню внутрішньої частини відбивача. Для цього найкраще спочатку вирізати велику деталь і вже в процесі підганяти її під наявний відбивач .
3
Для зручності можна спочатку зробити так звану «викрійку» зі звичайного малярного скотча, а по ньому вже перенести зразок на плівку і вирізати.
4
Візьміть підготовлену плівку і наклейте її акуратно на внутрішню поверхню свого відбивача. Розгладьте так, щоб вона з усіх боків була щільно приклеєна.
5
Зберіть фару належним чином і встановіть її назад на своє місце в автомобілі.
6
Увага! Якщо необхідно відновити задню частину відбивача, неробочу, це можна зробити, використовуючи спеціальний балончик з фарбою «рідкий хром». Для цього нанесіть на рифлену поверхню фарбу і почекайте 15-20 хвилин, поки вона висохне.