Як швидко зав'язати шнурки.

Коли поспішаєш, дорога кожна секунда, іноді немає часу навіть зав'язати шнурки . Якщо таке відбувається з вами часто, можливо, варто купити взуття на липучці або блискавки. Насправді? зав'язати шнурки можна за пару секунд - для цього необхідно лише вивчити кілька способів.
Інструкція
1
Будь вузол починайте з двох переплетених між собою кінчиків. Інакше jy не триматиметься і швидко розв'яжеться.
2
Далі можуть, snm різні варіанти, наприклад, спробуйте зробити петлю на кожному з кінців і одночасно виведіть з крізь один одного. Потягніть за петлі в різні боки - шнурки швидко і легко затягнуться у вузол.
3
Отримати більш надійний вузол можна таким чином: зробіть дві петлі і перехрестите їх між собою. Одну з петель просуньте в отвір спереду, а іншу - ззаду. Затягніть вузол на шнурках - самовільно він не розв'яжеться, навіть якщо на кінчик хтось наступить.
4
Можете зав'язати шнурки так: сформуйте з одного кінця петлю і перехрестите її з іншим кінцем шнурків. З нього також зробіть петлю і протягніть в утворилося між кінцями отвір, затягніть.
5
Спробуйте зав'язати вузол «заячі вушка». З кожного кінця сформуйте петлю і зав'яжіть їх між собою, як звичайно. При цьому стежите за тим, щоб напрямок було протилежно першого вузла, тобто, якщо ви в першому вузлі вели правий кінчик до себе, то тепер ведіть від себе. Це забезпечить надійність і гарну збалансованість вузла.
6
Зробіть надійнішим вузол «заячі вушка» за допомогою подвійного протягування петлі, це не займе багато часу. Зав'язавши між собою петлі з кінців шнура, не затягуйте, а простягніть один з кінчиків через отвір ще раз, і лише після цього затягніть.
7
Ще один надійний цікавий вузол: загніть правий кінець шнурка в петлю і перехрестите з вільним лівим кінцем. Просмикніть цю петлю через отвір. Потім вільний кінець також загніть і Протягніть через отвір з іншого боку. Затягніть вийшов вузол.
8
Щоб зав'язувати шнурок однією рукою, протягніть його через отвори знизу вгору, залишивши кінці зверху і знизу. Зробіть з одного кінця петлю і протягніть під натягнутий між отворами шнурок, витягніть так, щоб затягнути петлю. Точно також зав'яжіть другий кінець петлі.