Як включити передню звукову панель. Як підключити навушники від телефону до комп'ютера на передню панель.

У багатьох системних блоках присутні додаткові виходи звукової плати і декілька USB-портів, розташовані на передній панелі. На жаль, зазначені роз'єми далеко не завжди працюють стабільно.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Якщо навушники або акустична система не відтворюють звукові сигнали після підключення до передніх каналах, перевірте наявність необхідних драйверів. Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв».
2
Для цього перейдіть в властивості пункту «Комп'ютер» і виберіть відповідне посилання. Переконайтеся в тому, що жодне обладнання не відзначено знаком оклику. В іншому випадку поновіть драйвери для звукової плати.
3
Використовуйте для пошуку потрібних драйверів сайт компанії, що випускає використовувану вами плату. Краще заздалегідь з'ясуйте точну модель пристрою. Якщо ви працюєте з інтегрованим звуковим адаптером, поновіть драйвери материнської плати.
4
Перевірте налаштування передньої звукової панелі в меню BIOS. Перезавантажте комп'ютер і утримуйте клавішу Delete (Sec, F2). Дочекайтеся запуску меню управління системної плати комп'ютера. Вивчіть вміст існуючих розділів і знайдіть пункт "Front Panel Support Type".
5
Відкрийте його і встановіть параметр HD Audio замість AC97. Варто відзначити, що іноді має сенс переключити режим у зворотній послідовності. Збережіть нові параметри і знову перезавантажте комп'ютер.
6
Відкрийте програму управління звуковою картою і переконайтеся в тому, що передня панель не відключена. У утилітах Realtek, як правило, з'являється повідомлення при підключенні нового пристрою. Спробуйте змінити призначення портів, вибравши пункти «Передні динаміки» або «Навушники».
7
Якщо описані маніпуляції не привели до позитивного результату, перевірте правильність підключення панелі до системної плати. Для цього вивчіть інструкцію до даного пристрою. Зніміть кришку системного блоку.
8
Переконайтеся в тому, що певні коннектори звукових портів підключені до потрібних пінам материнської плати. Виправте з'єднання, якщо помітите помилку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8uiZEydTV5M