Як швидко зробити ремонт.

На тему ремонту придумано безліч жартів, одна з яких говорить про те, що кинути цей процес набагато простіше, ніж закінчити. Саме тому питання про те, як зробити ремонт швидко, не втрачає своєї актуальності з року в рік. Якщо продумати цей процес заздалегідь, то скоротити час на здійснення ремонту цілком можливо.
Вам знадобиться
  • - блокнот для записів;
  • - ручка;
  • - вимірювальна рулетка;
  • - оздоблювальні матеріали.
Інструкція
1
У першу чергу визначитеся, чи є кошти на те, щоб довірити оновлення приміщення професіоналам, або ж розраховувати доводиться лише на власні сили. Бригада фахівців впорається з ремонтними роботами швидше завдяки накопиченому досвіду. Однак у цьому випадку доводиться враховувати той факт, що далеко не завжди робочі укладаються в заплановані терміни, тому розраховувати на швидкий ремонт на всі сто відсотків просто неможливо.
2
Якщо ж роботи будуть здійснюватися самостійно, заздалегідь складіть план того, що хочеться отримати в результаті. Адекватно розраховуйте сили: поклеїти шпалери в одній кімнаті можна і за один день, тоді як викласти ванну плиткою за такий строк не вдасться навіть фахівцеві. Тому намагайтеся ставити перед собою реальні терміни.
3
Продумавши план, розрахуйте необхідну кількість матеріалів. При цьому перевірте отримані виміри кілька разів, щоб у процесі ремонту не опинитися в ситуації, коли для його завершення не вистачає однієї смужки шпалер, яку потрібно шукати по всьому місту.
4
Постарайтеся заздалегідь вивчити ринок товарів, щоб мати уявлення про ціни ще до поїздки в магазин. Маючи перед собою чітку мету, можна заощадити достатню кількість часу на самому придбанні обробних матеріалів.
5
Після того як все необхідне закуплено, визначте фронт робіт. Бажано виділити на це достатня кількість часу, так як здійснити ремонт швидко, займаючись їм по одній годині ввечері після роботи, нереально.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що тривалість ремонту залежить від ступеня його обгрунтованості. Косметичну обробку можна зробити досить швидко, тоді як роботи по зміні проводки, вирівнювання стін і стель, настилу підлоги вимагають часу.
Корисна порада
Будьте готові до того, що в більшості випадків планування на папері виглядає більш простим і швидким, тоді як на практиці потрібна більша кількість часу. Тому запасіться терпінням і не опускайте руки в тому випадку, коли роботи в повній мірі не укладаються у відведений для них графік.
Гроші потрібні всім, питання тільки в якій кількості. Бувають непередбачені ситуації, коли терміново потрібні гроші і люди починають «ламати голову», щоб швидко заробити потрібну суму. З'являється думка, що прожите більша частина життя, а забезпечити майбутнє дітям немає можливості, починаються пошуки додаткового заробітку.
Вам знадобиться
  • Невгамовне бажання працювати.
Інструкція
1
Один з варіантів для студентів - це річна підробіток. Можна влаштуватися вантажником, промоутером, можна менеджером з продажу та отримувати відсоток. Збирати і лагодити комп'ютери для замовників, яких теж потрібно знайти. Дівчатам найлегше влаштуватися нянею на літній період, і праця не запорошений, і оплачується погодинно. Робота завжди знайдеться, ось тільки оплата за роботу буває різна. Чи вистачить цих грошей на всі потреби. На ігрових автоматах теж намагаються заробити, відчуваючи долю, втрачають багато грошей в надії на виграш, з'являються борги. Щоб виграти в лотереї хоч якусь суму, потрібно скупити не одну пачку квитків.
2
Почати свій бізнес. Це нелегко, потрібні вкладення і завжди є ризик втратити вкладені кошти. Тому потрібно все продумати, якщо спробувати відкрити маленький магазинчик, то яким товаром краще торгувати. У великому місті велика конкуренція, чи можна нормально заробити на різниці від продажу, якщо подібні магазини розташовані через кожні кілька метрів один від одного. Значить або ціну ставити трохи нижче, ніж в інших магазинах, або продавати те, що не продають сусіди.
3
Можливо, ви талановиті, але не знаєте про це. Якщо ви співаєте і граєте на музичному інструменті так, що заслуховуються навіть сусіди, варто спробувати записати свій альбом. Може ви хороший письменник, тоді варто почати писати книгу. Ремонт техніки завжди в ціні, якщо ви в цьому розбираєтеся, дайте оголошення про надання своїх послуг. Якщо є кругленька сума, що дісталася від бабусі з дідусем у спадок, покладіть її під відсотки в банк. Буде хоч невеликий прибуток.
Зверніть увагу
Доведеться неабияк попітніти, просто так гроші не даються ні швидко, ні повільно. Ризик втратити капіталовкладення існує завжди, що не розслабляйтеся.
Корисна порада
При відкритті свого бізнесу врахуйте податки, орендну плату, заробітну плату працівників. Не впадайте у відчай, якщо відразу не виходить, просто потрібен досвід, вчіться на своїх помилках.