Як вставити аватар в QIP. немає аватара при запуску qip 2012.

Хтось міняє аватар за настроєм, а хтось роками зберігає один раз обраний малюнок. І це саме по собі характеристика користувача. Покажи мені свій аватар , і я скажу, хто ти сьогодні.
Інструкція
1
Виберіть зображення для аватар а. Картинки можна знайти в мережі або створити свій малюнок. Для аватар а може бути вибрано зображення з мінімальними розмірами 15 * 15px. Максимальні допустимі розміри 64 * 64px.
2
Можливе використання для аватар а анімаційного зображення. Однак слід пам'ятати, що при зменшенні розмірів картинки до допустимої межі анімаційні властивості можуть бути загублені.
3
Якщо розміри обраного для аватар а зображення не задовольняють умовам, подкорректируйте їх за допомогою будь-якого графічного редактора. В пункті меню графічного редактора «Зображення» виберіть підпункт «Розміри зображення» і задайте потрібні значення розмірів по горизонталі і вертикалі малюнка. Збережіть зміни.
4
Запустіть програму QIP, якщо не передбачений автоматичний запуск при включенні комп'ютера. Під верхнім рядком з даними користувача є ряд значків. Натисніть на останній значок із зображенням англійської букви i.
5
Відкриється вікно «Показати/змінити мої дані». Зліва передбачено поле для аватар а користувача. Ви побачите свій аватар або повідомлення no icon, якщо поле вільно. Під віконцем для аватар а два написи: «Завантажити значок» і «Прибрати значок». Клік лівою кнопкою миші по кнопці «Завантажити значок» відкриє вікно огляду. Вкажіть шлях до обраної картинці і завантажте її. Збережіть зміна натисканням на напис «Зберегти» у правому нижньому куті вікна «Показати/змінити мої дані».
6
Для заміни картинки натисніть напис «Прибрати значок» під аватар ом. Зображення буде видалено. Повторіть завантаження нового малюнка з п.2. Збережіть зміни. Закрийте вікно «Показати/змінити мої дані».
7
Кореспонденти побачать ваш аватар при відкритті рядка з вашим ім'ям. Для інформації про вашу готовність або небажанні до спілкування скористайтеся установкою статус-картинки в списку користувачів.