Як позбутися від тарганів в квартирі. Як зробити борну кислоту з яйцем.

«Сусідство» з тарганами навряд чи кого порадує - вони можуть бути переносниками небезпечних для людини інфекцій. Прагнучи позбутися від тарганів в квартирі, господарі використовують найрізноманітніші методи і, як правило, якісь з них виявляються ефективними.
Вам знадобиться
  • - картопля
  • - яйця
  • - борна кислота
  • - нашатирний спирт
  • - порошок піретруму
Інструкція
1
Проведіть ретельне прибирання. Вимийте всі полки, ящики і шафи, витріть всі поверхні насухо. Приберіть всі продукти, серветки і кухонні рушники в щільні поліетиленові пакети. Закрийте всі отвори (щілини в стінах, стики, вентиляційні дірки).
2
Намажьте підлоги спеціальними засобами. Почніть з найпоширеніших способів боротьби - крейда, аерозолі і гелі. Крейдою обробіть все плінтуса, щілини і стики стін - проводите процедуру раз на тиждень. Гель нанесіть на підлоги вздовж плінтусів краплями через певні проміжки (відповідно до інструкції). Аерозолями обприскати плінтуса, щілини, стики - всі місця, де можуть скупчуватися таргани.
3
Розставте спеціальні будиночки і пастки. Принцип дії пасток - всередині коробочок знаходиться отрута, яку таргани розносять і передають іншим особинам. Усередині будиночків знаходиться приманка для тарганів - таргани повзуть за ласощами і прилипають. Такі конструкції хороші тим, що їх можна прикріпити в будь-які місця квартири, і вони абсолютно безпечні для людини і домашніх тварин.
4
Спробуйте домашні засоби. Ви можете спробувати позбутися від тарганів в квартирі за допомогою домашніх рецептів. Приготуйте картопляне пюре, змішайте його з вареними яйцями і борною кислотою. Скачайте з маси кульки і розкладіть їх по квартирі.
5
Можна просто розсипати борну кислоту у вигляді порошку по квартирі - обробіть місця біля джерел води, плінтуса і стики. Мийте підлогу водою з додаванням нашатирного спирту - його запах таргани не люблять.
6
Свіжий порошок піретруму розпорошите за допомогою гумової груші в місця скупчення тарганів . Змішайте порошок бури і трохи борошна (або цукрової пудри) і розпорошите на плінтуса і щілини. Можна використовувати суміш в якості приманки - насипте тонкий шар на невеликі дощечки і розставте по квартирі.