Як зав'язувати хустку на руці. Як зав'язати шарфик.

Жінки давно перетворили хустку в модний аксесуар, надягаючи на шию, як шарфик, краватка або вигадливе прикрасу. Крім того, з нього можна спорудити блузку або парео і навіть саморобну елегантну сумочку. Також носять хустки на зап'ясті, як своєрідний браслет.
Інструкція
1
Зав'язати хустку на руці можна різними способами, але в будь-якому випадку вибирайте виріб невеликого розміру, переважно із шовку, шифону, гіпюру, батисту та інших тонких тканин. Дуже добре для цієї мети підійде бандана.
2
Легкий і простий спосіб зав'язування - кільцем. Для цього розкладіть на який-небудь поверхні хустку лицьовою стороною вниз і складіть його по діагоналі. У вас вийде трикутник. Куточки хустки загорніть до основи і продовжуйте згортати хустку до тих пір, поки у вас не утворюється тонка смужка, ширину якої підбирайте так, щоб ваш «браслет» виглядав на зап'ясті гармонійно.
3
Після того як смужка згорнута, покладіть руку тильною стороною на її середину. Візьміть один кінець смужки і оберніть їм руку кілька разів. Що залишився кінчик затисніть в долоні. Потім те ж саме виконайте з іншим кінцем пов'язки. Обидва кінчика зав'яжіть вузликом і приберіть під тканину. Прагніть не дуже туго навертати хустку на зап'ясті, щоб не порушити кровообіг. Самостійно це робити не дуже зручно, тому, якщо є можливість, попросіть когось вам допомогти. Втім, після кількох тренувань зав'язування не складе труднощів. Виконуючи цей варіант зав'язування хустки, намагайтеся згортати смужку так, щоб на лицьовій стороні був гарний візерунок.
4
Складіть хустку по діагоналі, а потім зробіть з нього смужку, загортаючи його, подібно гармошці. Потім акуратно, прямо на столі, зав'яжіть вузол так, щоб в отвір можна було просунути руку. Коли надягнете хустку на зап'ясті, затягніть вузол, а «гармошку» трохи розправте, спорудивши драпіровку. Кінчики хустки сховайте.
5
Строкатий, різнокольоровий хустинку, можете спробувати зав'язати так само, як і в попередньому варіанті, але кінчики залишити зовні, зав'язавши їх красивим вузликом. У цьому випадку вузлик буде розташовуватися зверху, привертаючи увагу оточуючих.
6
Вузол хустки можна зробити квадратним, затягнувши його, як звичайний галстук. Для цього зав'яжіть одинарний вузол, а потім протягніть кінці ще раз, щоб вийшов невеликий, акуратний вузлик. Решта кінці можна обернути кілька разів навколо отриманого «браслета». Якщо ви через вузлик простягніть кінчики хустки не повністю, можна отримати невеликий бантик.
7
Залишивши краю у хустки довший, ви можете їх також оформити у вигляді банта, загорнувши кінчики під вузлик і красиво розправивши середину.
8
Можна також згортати хустку по вертикалі або по горизонталі, а потім, намотавши смужку на зап'ясті, кінець хустки сховати під красивою брошкою.
9
Ще один варіант - джгутик. Для цього візьміть невеликий за розміром хустку , скрутіть по діагоналі, а потім скрутіть його на зразок джгута. Після цього зав'яжіть нетугой вузол так, щоб через нього пройшла ваша кисть і вже на руці затягніть його сильніше, а кінці хустки сховайте.
Хустка в усі часи був дуже популярним аксесуаром. Традиційно його носять на шиї, на голові, на поясі, а сьогодні деякі модниці воліють носити хустку на руці, подібно браслету.
Інструкція
1
На руку найчастіше пов'язують легкі тонкі хустки з шовку, шифону або батисту. Зав'язувати їх можна самими різними способами, головне, щоб хустку був невеликого розміру. Відмінно підійде для цієї мети бандана.
2
Найпростіший спосіб - це зав'язати хустку кільцем. Для цього покладіть його на стіл лицьовою стороною вниз і складіть по діагоналі. У вас має вийти трикутник. Потім кути хустки потрібно звернути до основи, продовжуючи згортати його до тих пір, поки у вас не вийде тонка смужка.
3
Потім покладіть тильну сторону долоні в центр вийшла смуги. Оберніть однією стороною смуги руку кілька разів, затиснувши залишився кінчик в долоні. Другий край хустки точно також оберніть навколо руки, залишилися кінці зв'яжіть і акуратно сховайте під тканину. Намагайтеся не затягувати хустку дуже туго і стежте за тим, щоб на увазі виявився самий красивий малюнок. Зробити це самостійно досить важко, тому, якщо є можливість, можна попросити когось вам допомогти.
4
Дуже оригінально виглядає на руці хустку, зібраний у вигляді легкої драпіровки. Для цього складіть хустку по діагоналі і скрутіть з нього смужку, складаючи його гармошкою. Після цього обережно зав'яжіть вузол таким чином, щоб залишилося невеликий отвір, в яке можна було б просунути кисть. Надіньте хустку на зап'ясті і затягніть вузлик тугіше. Потім злегка розправте утворилася гармошку, створюючи недбалу драпіровку. Кінці хустки акуратно сховайте.
5
Різнобарвний хустку або аксесуар з цікавим орнаментом можна зав'язати квадратним вузлом, схожим на краватку. Для цього спочатку зав'яжіть звичайний вузол, при цьому кінці хустки просмикніть крізь вузол так, щоб вийшов маленький акуратний вузлик. Решта кінчики можна обернути навколо отриманого браслета або протягнути їх через вузлик, тоді вийде зворушливий бантик. Якщо у хустки залишилися досить довгі кінці, з них можна зробити розкішний красивий бант, загорнувши кінчики під вузол і акуратно розправивши середину.
6
Цікаво виглядає хустку, складений по вертикалі або по горизонталі в тонку смужку і обгорнутий навколо зап'ястя. При цьому кінці хустки можна сховати під цікавою брошкою.
7
Крім того, можна зав'язати хустку жгутиком. Для цього хустку складається по діагоналі і скручується у формі джгута. Потім скручений хустку зв'яжіть вузлом так, щоб в отвір легко пройшла рука. Надівши аксесуар на руку, затягніть його сильніше, а кінці хустки акуратно замаскуйте.