Як обставити однокімнатну хрущовку. Як затишно обставити кімнату в хрущовці.

Маленька площа і катастрофічна нестача простору - це головні характеристики однокімнатної «хрущовки». Щоб таке житло виглядало красиво і затишно, потрібно відвоювати якомога більше сантиметрів житлового місця.
Інструкція
1
Робіть меблі для квартири на замовлення. Так ви зможете з максимальною користю заповнити малогабаритне приміщення. Наприклад, шафа, виготовлений по висоті стель, істотно заощадить місце в ширину. Ще краще, якщо він буде зі скляними або дзеркальними фасадами. Так не буде здаватися, що півквартири займає громіздке спорудження.
2
Використовуйте вбудовану або багатофункціональні меблі. Ліжко може мати приховане відділення, в якому зберігатимуться постіль, одяг чи будь-які інші предмети. Таким чином ви обійдетеся без комода або тумбочки біля ліжка.
3
Якщо не хочете займати багато місця ліжком, придбайте диван-ліжко. Існують такі варіанти диванів, як гіпертрансформери, в яких забираються і підлокітники, і спинка, і подушки.
4
Замість стаціонарного комп'ютера користуйтеся будинку ноутбуком. Він абсолютно не займає місця, і ви зможете переміщатися з ним не тільки на кухню, а й в туалет. Телевізор повісьте на кронштейн, так зникне проблема розміщення тумбочки під нього.
5
Поставте розсувні двері. Вони виглядають більш сучасно, і не будуть займати вільний простір. Можна замовити також малюнок на склі, який підійде під ваш інтер'єр.
6
У «хрущовках» актуальний мінімалізм. Тому зверніть увагу на меблі скандинавського дизайну. Вона відмінно підходить за габаритами і формам для маленького житла.
7
Якщо вам потрібно зонувати простір, робіть це за допомогою кольору і фактури. Оформляйте кімнату тільки в світлих тонах, темні зроблять її візуально ще меншою.
8
Утепліть балкон, так ви зможете доповнити квадратуру своєї житлоплощі і обладнати там робоче місце або зону відпочинку.
9
Для літератури використовуйте не книжкова шафа, а навісні полиці і стелажі. Відкрите спорудження створить у вашій квартирі відчуття незаповненого простору.
10
При обстановці однокімнатної квартири має сенс звернути увагу на модульні меблі. Її легко пересувати по кімнаті, що дасть вам можливість періодично оновлювати інтер'єр житлоплощі.