Як визначити, жайворонок ти чи сова.

Люди розрізняються за добовим біоритмам на дві основні групи - жайворонки та сови. Ви зможете відчути себе набагато краще, якщо будете будувати свій розпорядок дня відповідно до побажань організму.
Інструкція
1
Порівняйте характеристики двох типів біоритмів і виберіть той, який більше підходить саме вам. Жайворонки люблять рано прокидатися і рано лягати, вранці вони повні сил і енергії, але до вечора втомлюються і не можуть зосередитися на важливих справах. Сови, навпаки, воліють довго поспати, а ввечері засиджуються допізна. Вранці ходять сонні і роздратовані, а після полудня набираються енергії, оживають і починають займатися корисними справами ближче до вечора.
2
Проведіть аналіз свого настрою і поведінки протягом дня. Подумайте, в який час ви найбільш працездатні - вранці або ввечері? У вихідний день ви прокидаєтеся рано вранці або любите поспати довше, насолоджуючись такою можливістю?
3
Проаналізуйте, якого прийому їжі ви віддаєте перевагу - сніданку або вечері. Жайворонки люблять щільно снідати, і не тільки тому, що вони встигають його приготувати, а просто він їм потрібен для підтримки сил. Сови, в свою чергу, ще не зовсім прокинулися і воліють легкий ранковий перекус.
4
Дізнайтеся, о котрій годині ви народилися. Деякі фахівці кажуть, що біоритми людини залежать від часу, в якому він з'явився на світ. Діти з'явилися з 4 до 11 ранку стають жайворонками, а з 16 до опівночі - сови. Якщо ви не входите в ці часові періоди, ви ставитеся до третьої групи, яку назвали «голуби».
5
Проведіть невеликий експеримент. Відразу після ранкового пробудження виміряйте свій пульс і число подихів протягом хвилини. Порівняйте отримані дані і від їх співвідношення зробіть висновок про свою приналежність. У «жайворонків» співвідношення 3: 1 або менше, у «сов» - 5: 1 або більше. Якщо ваш результат 4: 1, - ви «голуб».
6
Якщо після аналізу себе і своїх звичок ви все ще залишаєтеся в невіданні, до кого себе віднести, значить ви ставитеся саме до групи «голуби». У вас поєднуються якості як «жайворонків», так і «сов». Тому ви самий універсальний людина, здатна підлаштуватися під різні умови.