Як вставити в таблицю текст.

Робота з таблицями може викликати деякі труднощі у початківця користувача: як створити таблицю , як вставити в неї текст? Так як для оформлення найчастіше використовуються програми Microsoft Office Word і Excel, дані питання будуть розглянуті на їх прикладі.
Інструкція
1
В редакторі Microsoft Office Word створити таблицю можна за допомогою призначених для цього інструментів. Запустіть програму і відкрийте вкладку «Вставка». На панелі інструментів знайдіть блок «Таблиці» і виберіть інструмент «Намалювати таблицю » або скористайтеся макетом, вказавши потрібну кількість рядків і стовпців.
2
Щоб заповнити текст ом комірку таблиці, встановіть в ній курсор і введіть текст звичайним способом. Якщо вам необхідно вставити фрагмент текст а з іншого документа, виділіть його і натисніть клавіші Ctrl і С. Поверніться в документ з таблицею, встановіть курсор в потрібному осередку і натисніть клавіші Shift і Insert або Ctrl і V.
3
Альтернативні способи: клікніть в потрібній комірці правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Вставити». Або ж натисніть на вкладці «Головна» кнопку-мініатюру «Вставити» із зображенням папки в блоці «Буфер обміну». Відрегулюйте висоту і ширину комірки.
4
В додатку Microsoft Office Excel лист вже являє собою таблицю , але можна також скористатися інструментами з вкладки «Вставка». Сам же текст в комірку таблиці можна вставити за тим же принципом, що і в Word: або використовуючи гарячі клавіші, або за допомогою миші. Єдиний момент, який потрібно враховувати - це правильні параметри самої комірки.
5
Відкрийте вкладку «Головна» і натисніть на кнопку-мініатюру «Формат» в блоці «Осередки» на панелі інструментів. Або клацніть у комірці з текст ом правою кнопкою миші і виберіть в кон текст ном меню пункт «Формат ячеек». Відкриється нове діалогове вікно.
6
Зробіть активної вкладку «Число» і виділіть в групі «Числові формати» пункт «Текстовий», використовуючи ліву кнопку миші. Перейдіть на вкладку «Вирівнювання» і в групі «Відображення» встановіть маркер в полях «Переносити по словам» і «Автоподбор ширини». Натисніть на кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу.
Багато доповідей і звіти створюються за допомогою зручного додатки Word. Взагалі всі тексти, які належить відсилати електронною поштою, або роздруковувати для читання, проходять через цю програму. Закладені можливості дозволяють відтворювати всі друковані символи, малювати графіки та діаграми, супроводжуючи статистичний матеріал барвистими вставками.

Щоб намалювати в створюваному документі діаграму або графік продажів в звіті по роботі торгового підрозділу, будуть потрібні дані для її побудови. Як правило, дані оформляються у вигляді таблиці. Взагалі табличні дані можуть використовуватися і для відображення фінансових та інших результатів і без побудови наочної кривої зростання або збитку. Щоб вставити таблицю в Word правильно, помістіть в тому місці тексту, де вона повинна бути курсор, потім за допомогою мишки активуйте на панелі інструментів вкладку «Таблиця». Виберіть перший пункт - «Намалювати таблицю». У вікні "Таблиці і межі» можна як самостійно промальовувати всі елементи таблиці - лінії, стовпці, рядки, так і вибрати функцію «Додати таблицю». Можна вказати кількість стовпців і рядків майбутньої таблиці, і програма Word сама створить і помістить на відкритому аркуші порожню таблицю. Крім того, є можливість здійснити підбір кольорів для додання табличним даними наочності. За цю функцію відповідає кнопка «Кордони і заливання» .Є і більш короткий шлях для вставки в текстовий документ таблиці - на панелі інструментів «Стандартна», яка за умовчанням встановлена у більшості користувачів, є кнопки швидкого додавання таблиці: «Таблиці і межі», «Додати таблицю» і «Додати таблицю Exel». Натиснувши на кнопку «Додати таблицю» відкриється віконце вибору кількості рядків і стовпців. За допомогою мишки можна встановити таблицю з 4 рядками і 5 стовпчиками. Але якщо після активації кнопки «Додати таблицю» користуватися не мишкою, а стрілками на клавіатурі, то можна встановити максимальну кількість полів таблиці - 31 на 30.Когда таблиця створена, в кожне поле можна вводити цифрові дані або назви полів. Якщо ж буде потрібно представити в тексті розрахункові показники, з можливістю внесення коригувань і, відповідно, автоматичним перерахунком результатів, тоді потрібно задіяти таку функцію, як «Додати таблицю Exel» .Щоб вставити таблицю в Word правильно, потрібно на панелі інструментів вибрати функцію вставки. На зазначеному курсором місці з'явиться прямокутник з полями, всередині якої буде видно стандартний чистий аркуш Exel. За допомогою мишки можна розтягувати прямокутник, збільшуючи розміри таблиці. Створивши таблицю, позначивши поля і заповнивши стовпчики і рядки, достатньо за її межами клацнути покажчиком мишки, як таблиця автоматично перетвориться - зникне лист Exel, а замість нього з'явиться стандартна графічна таблиця з полями. Якщо буде потрібно внести зміни, достатньо подвійним клацанням клацнути на таблиці, і Exel знову стане доступний для внесення змін.