Як писати ВКонтакте жирним шрифтом. Як виділити шрифт вконтакте.

В соціальних мережах з кожним днем з'являється все більша кількість спільнот, груп та публічних сторінок. Єдиний спосіб вижити в цій жорстокій боротьбі за увагу користувачів - оформити меню групи зручним і естетичним способом. Так, щоб навіть недосвідчений користувач зміг інтуїтивно зрозуміти, як знайти саме те, що йому необхідно. Для оформлення меню в групах існує спеціальна вікі-розмітка, одна з функцій якої - зробити шрифт жирним (або, що більш правильно, напівжирним).
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - аккаунт ВКонтакте;
  • - права адміністратора в групі, спільноті або публічній сторінці ВКонтакте.
Інструкція
1
Відкрийте стартову сторінку ВКонтакте і авторизуйтесь, використовуючи свої логін і пароль.
2
Перейдіть в розділ «Мої групи». Переключіться на вкладку «Управління». Вона розташована у верхній частині сторінки і відкриває список всіх спільнот, в яких ви володієте адміністративними функціями.
3
У списку знайдіть співтовариство яке ви хотіли б змінити. Якщо ви є адміністратором великої кількості груп, скористайтеся пошуковим рядком.
4
Перейдіть на сторінку спільноти і знайдіть під аватарки посилання «Управління співтовариством». Клацніть по ній, відкриється меню управління і редагування сторінки.
5
Відкрийте вкладку меню управління «Інформація» і переконайтеся, щоб пункт «Матеріали» мав статус «Підключені». Збережіть зміни і поверніться в співтовариство, клацнувши відповідне посилання у верхньому лівому кутку сторінки.
6
Під описом і місцем розташування групи з'явилося посилання «Свіжі новини». Наведіть на неї курсор, поруч з'явиться кнопка «Редагувати», клікніть по ній.
7
Скопіюйте текст, який ви хотіли б розмістити на сторінці спільноти, в відкрилося вікно.
8
Позначте слово або фразу, яку ви хотіли б виділити жирним шрифтом, вставивши теги на початку і в кінці. Наприклад, якщо ви напишете «Свіжі новини», то жирним виділиться тільки слово «Свіжі», а написавши «Свіжі новини» ви виділіть фразу цілком.
9
Замість тегів і аналогічним способом можна використовувати потрійний апостроф «'' '».
10
В лівому нижньому кутку сторінки знайдіть посилання «Предпросмотр». Переконайтеся, що у вас все вийшло саме так, як ви задумали, і збережіть сторінку, якшо по однойменній кнопці.
Зверніть увагу
Для того, щоб теги заробили, вводите їх без пропусків між символами.
Корисна порада
На жаль, урізноманітнити текст різними форматами шрифтів можна тільки в спільнотах, групах та громадських сторінках. Виділити жирним шрифтом статус, відправити особисте повідомлення або залишити коментар до фотографії таким чином не вийде.