Як позбутися целюліту за допомогою вправ. Як накачати ноги позбутися целюліту.

Позбутися «апельсинової кірки», якщо організм схильний до її освіти, не так-то просто. З целюлітом борються за допомогою спеціальних дієт, кремів, масажів і, звичайно ж, фізичних вправ , без виконання яких досягти помітного успіху в цій боротьбі просто неможливо.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили позбутися від целюліту на проблемних місцях, не варто вибирати ті види спорту, які пов'язані з перенапруженням м'язів на ногах і навантаженням на вени і суглоби. До них відносяться, на приклад , аеробіка, волейбол, баскетбол або теніс. Вам необхідні помірні кардиоупражнения, які здатні поліпшити мікроциркуляцію крові, в тому числі і в «целлюлитних» зонах, щоб швидше спалювалися жирні кислоти і зменшувалися ваші обсяги.
2
Щоб вправи принесли свої плоди, починайте їх з розігріву м'язів, і ви не отримаєте ніяких мікротравм. Для початку зробіть прості вправи (повторювати їх треба від 20 до 50 разів), такі як присідання, обертання тазом, стрибки на носках, випади вперед і в сторону, ходьба на місці, нахили. На цьому етапі вам важливо не перестаратися. Вправи не потрібно робити до тремтіння в колінах або до болю. Вам необхідно тільки відчути, як ваші м'язи включилися в роботу. Після цього можна виконувати такі вправи.
3
Протягом чверті години пострибайте зі скакалкою. Якщо ви втомлюєтеся, можна відпочити, переминаючись з ноги на ногу або трохи походивши. Сідати або лягати ні в якому разі не можна. Коли ви трохи звикнете до скакалці, збільшуйте час виконання стрибків, але потроху, до 45 хвилин. Потім поступово зменшуйте цей час.
4
Кожен день протягом 15 хвилин крутите гімнастичний обруч (хула-хуп). Це дуже хороший спосіб для позбавлення зайвих нашарувань на талії і стегнах. Понад чверть години виконувати вправу з обручем не слід.
5
Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, а руки покладіть на потилицю. Повільно піднімайте верхню частину тулуба, намагаючись напружувати м'язи живота і сідниць. Плечі і потилицю розслаблені. Коли піднімете тулуб до 45 градусів, відрахуйте 10 секунд і повільно опускайтеся. Вправа повторюється 20 разів.
6
Початкове положення таке ж, як і в попередній вправі. Далі ліву гомілку розмістіть на правому коліні і повільно підводиться. Через 10 секунд опустіть корпус і ноги. Зробіть вправу 20 разів, після чого поміняйте ногу і все повторіть.
7
Початкове положення те ж: ви лежите на спині, ноги зігнуті в колінах. Одночасно піднімайте ноги і плечі, а потім зробіть поворот так, щоб ліктем лівої руки доторкнутися до коліна правої ноги, а потім навпаки - ліктем правої руки торкніться лівого коліна.
8
Лежачи на спині, зімкніть ступні обох ніг і постарайтеся в такому положенні витягати ноги вгору. Ви відчуєте напругу м'язів стегон і сідниць - це те, що вам потрібно. Опустіть ноги. Повторюйте вправу 20 разів.
9
З попереднього положення опускайте коліна вправо, а потім вліво, намагаючись торкнутися ними підлоги. Повторення - 20 разів.
10
Сидячи на підлозі, спробуйте рухатися вперед на попі, переміщаючи поперемінно праву і ліву ногу. Такий рух може викликати посмішку, але воно дуже ефективно для поліпшення вигляду цієї частини тіла.
11
Поставте ноги на ширину плечей. В руки візьміть гантелі вагою не менше 1,5 кг (можна пластикові пляшки з водою) і тримайте їх близько плечей. Повільно починайте присідати, не роблячи ніяких ривків. Спину намагайтеся тримати прямо. Повторіть присідання 12 раз.Через дві-три тижні зміните комплекс вправ , щоб м'язи до них не звикали.
12
Крім того, для боротьби з целюлітом скористайтеся такими потужними засобами, як біг вранці, їзда на велосипеді і плавання. Під впливом брасу і баттерфляя ваш целюліт зникне, наче його й не було.