Як скласти проект одноповерхового будинку.

Власний дім і господарство - це маса переваг, прекрасна можливість втілити в життя свої ідеї та мрії. Етап складання проекту є одним з найважливіших в будівництві. Спроектувати будинок можна самостійно або звернутися за допомогою до фахівців-архітекторам, у яких є значний досвід в даній роботі і є в наявності безліч готових проектів.
Інструкція
1
Після того як ви придбали земельну ділянку для будівництва будинку, відразу ж запросіть архітектора. Разом з ним вирішите, де на ділянці буде розташовуватися ваш будинок і інші необхідні споруди. Намалюйте схематичний план і продумайте такі важливі моменти як: електрика, водопровід і каналізація. Детально обговоріть всі дрібниці, які зроблять ваш будинок практичним і естетичним у виконанні.
2
виношував ідею будинку задовго до складання проекту . Пам'ятайте, чим краще ви зможете собі уявити яким повинен бути ваш будинок в деталях, тим легше архітектору буде добитися поставленої мети.
3
Перш ніж почати проектування обов'язково зберіться сім'єю і все гарненько обговоріть. Уважно вислухайте думку кожного члена сім'ї. Враховуйте їх переваги і бажання.
4
Насамперед визначтеся з кількістю і розміром кімнат у будинку. Схематично намалюйте план кожної спальні. Зверніть увагу на розташування будинку щодо сторін світу. Пам'ятайте, що в житлові кімнати повинен потрапляти сонячне світло, а вікна кухні, санвузла та сходового холу можуть виходити на північ. Якщо вам дозволяє площа, тоді обов'язково виділіть у будинку кімнату для спортивного залу.
5
Роблячи ескіз дитячої кімнати, не забувайте, що це не тільки спальня для малюка, але і цілий маленький світ, в якому повинно знайтися обширне вільний простір для ігор. Велику увагу приділіть кухні і вітальні, так як саме тут ви будете проводити більшу частину часу. Обов'язково передбачте приміщення для кладовки та зберігання інших потрібних речей.
6
Під час складання проекту дуже важливо врахувати всі дрібниці, так як перепланування потребують не тільки додаткового часу, але й додаткових розрахунків, засобів, документації. Створіть кілька замальовок фасадів будинку та ескізів кімнат. Порівняйте їх і виберіть найкращі.