Як підписати великодні листівки.

Світле Христове Воскресіння (Великдень) - головне свято православної Росії. В цей день прийнято обмінюватися подарунками-символами і вітати один одного триразовим поцілунком: «Христос Воскресе! Воістину Воскрес! ». Сім'ї збираються за святковим столом, а відсутніх рідних і близьких вітають великодніми листівками. Люди, які не вважають себе глибоко віруючими або просто недостатньо добре вивчили релігійні традиції, повинні знати, що для письмових привітань з Великоднем є певні правила.
Вам знадобиться
  • - листівка;
  • - авторучка;
  • - червоний фломастер;
  • - конверт.
Інструкція
1
Підберіть пасхальну листівку. Віддайте перевагу зображенням, традиційно символізує воскресіння, перетворення, відродження. Це можуть бути фарбовані яйця, паски, великодні кошики, весняні квіти, православні храми, свічки, радісні діти та дорослі.
2
Напишіть текст привітання. Складайте його в хорошому настрої, з теплотою думаючи про тих, кому призначається великодня листівка. Вітання зі Світлим Христовим Воскресінням повинно бути щирим, ненадумані, радісним. У ньому немає місця іронічним зауваженням і двозначності.
3
У першій сходинці розташуйте тільки два слова «Христос Воскрес!». Їх бажано виділити червоним кольором. Далі йде звернення до адресата. Вітаючи рідних і близьких людей, назвіть їх по імені. Можна використовувати зменшувально-пестливих форм або домашні варіанти, наприклад, «Дорогая Оленька!», «Улюблена бабуля!», «Глебушка, синочку!». До друзів, колегам, знайомим зверніться наступною фразою: «Дорогий брат (дорога сестра) у Христі!». Великодню листівку ви також можете адресувати духовному наставнику, священику, якого добре знаєте, наприклад, «Дорогий батюшка, отець Володимир!» Або «Дорогий у Христі батюшка!»
4
В основній частині напишіть власне вітання та побажання. Розкажіть про тих світлих почуттях, які ви відчуваєте і якими хочете поділитися зі своїми близькими. Якщо листівка призначається живуть далеко родичам, можна висловити жаль про неможливість особистої присутності. Наприклад, «Христос Воскресе! Милі мої Танюша, Володя і Шурочка! Сердечно вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням! Обіймаю і триразово цілу кожного з вас! Бажаю вам радості, здоров'я, любові та миру в душі. Нехай сім'я ваша живе без бід і туги, нехай шлях ваш осяює світло Воскресіння. І хоча ви далеко сьогодні, знайте, я люблю вас і з нетерпінням чекаю зустрічі. З любов'ю, ваша мама і бабуся ».
5
Закончите привітання словами «Воістину Воскрес!». Напишіть їх посередині рядка і виділіть червоним кольором. Початок і кінець тексту листівки будуть об'єднані в традиційне пасхальне привітання: «Христос Воскресе! Воістину Воскрес! ».
6
Доповніть привітання віршем. Якщо виникне бажання, складете 1-2 чотиривірш самостійно. Якщо вважаєте, що таланту вам не вистачає, процитуйте класиків. Наприклад, поета XIX століття Костянтина Фофанова: «Під наспів молитов пасхальнихІ під дзвін колоколовК нас летить весна з далеких, З полуденних країв».
Для маленької дитини вихователь є дуже авторитетною людиною. Всі діти, як правило, прагнуть чимось порадувати свого вихователя, почути від нього похвалу. Як же допомогти дитині привітати вихователя так, щоб і дітям, і дорослим було приємно?
Інструкція
1
Займіться разом з дітьми виготовленням листівки для вихователя. Листівка, зроблена своїми руками, сприймається набагато дорожче, ніж магазинна.
2
Підписувати листівку для вихователя своїх дітей почніть зі слів: «Шановна наша ...», або просто - «Шановна ...» .Можно додати й «Дорогая» і «Любимая», але такі звернення носять більш фамільярний характер, і ви ризикуєте виставити себе в не дуже приємному світлі. Після звернення до вихователя на ім'я по батькові, напишіть, з чим ви вітаєте вихователя. Наприклад: «Шановна Марина Іванівна, вітаємо Вас з днем народження!».
3
Побажайте вихователю своїх дітей ще багато років плідної роботи на ниві виховної діяльності, творчих успіхів, не забудьте і про особисті побажаннях: здоров'я, щастя, сімейного благополуччя.
4
Складіть привітання вихователю в віршах, можна залучити до цього дітей. Буде дуже мило, якщо ви підкреслите в своїх віршах всі позитивні якості вихователя ваших дітей. Тільки не переходите межу дозволеного: вірші повинні бути коректні, без усяких натяків і глузувань, ніж можна дуже сильно образити людину.
5
Враховуйте при привітанні привід, у зв'язку з яким ви вітаєте вихователя. Якщо це - професійне свято, можна підібрати вірші про вихователів, про їх благородний нелегку працю; якщо ж привітання пов'язано з 8 березня - підберіть вірші про жінок.
6
Врахуйте і той факт, що ви вітаєте вихователя не тільки від себе, але і від обличчя дітей. До серйозних рядкам поздоровлення краще додати кілька напівжартівливим дитячих побажань.
7
Підпишіть листівку від обличчя дітей та їх батьків. Наприкінці поздоровлення можна написати: «Ваші улюблені ребятки - група« Сонечко »та їхні батьки». Не забудьте вказати дату поздоровлення. Таким чином, ви збережете про себе пам'ять на довгі роки.