Як захистити від угону авто.

Статистика по угонам автомобілів невтішна - за її даними в світі кожні 10 секунд відбувається крадіжка транспортного засобу. Історія втрати автомобіля вкрай рідко закінчується благополучно. Велика частина справ щодо крадіжок так і залишається нерозкритою. Саме тому необхідно подбати про захист від викрадення.
Інструкція
1
Щоб в один прекрасний момент не бути збентеженим відсутністю свого авто на парковці, необхідно встановити якісну електронну протиугінну систему. На панелі варто встановити індикатор, який позначає включену сигналізацію. Це може зупинити зловмисника.
2
Зручна сигналізація з відповідним сигналом про стан автомобіля, який подається на дисплей пульта керування сигналізацією.
3
Також допоможе захистити від угону авто установка механічних протиугінних засобів. Це спеціальні пристрої, що перешкоджають керуванню автомобілем, наприклад блокіратори рульового колеса або педалей.
4
Не буде зайвим використання так званих «секреток», які допоможуть запобігти запуск двигуна особою, яка не є власником авто. Таке протиугінний засіб відключається, як правило, натисканням однієї або декількох секретних кнопок, або комбінованим натисканням штатних кнопок, розташованих на приладовій панелі.
5
Щоразу, покидаючи салон автомобіля навіть на пару хвилин і плануючи знаходитися поряд з ним, необхідно забирати з собою ключ із замка запалювання.
6
Захистити від угону авто допоможе дотримання прописних правил, які повинні стати для вас своєрідним ритуалом, коли ви залишаєте і закриваєте автомобіль. Звикніть контролювати закриття всіх вікон і дверей, багажника і капота, включення сигналізації і ключі в кишені або сумці.
7
Щоб не привертати зайву увагу злодіїв, не залишайте в машині барсетки, сумки, портфелі чи інші цінності. Вони можуть спровокувати зловмисників не тільки на розтин, але і на угон автомобіля.
8
Ніколи не залишайте надовго, а тим більше на ніч автомобіль на безлюдних вулицях, в темних дворах і тупиках, на пустирях. Це полегшить доступ до вашого авто не чесним на руку людям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D0Q4ZAzxRaw
Зверніть увагу
Як захистити від угону автомобіль. У цій статті ми перерахуємо найбільш поширені технічні засоби захисту від угону автомобіля. Авто сигналізація - це електронний пристрій, який оповіщає про вплив на автомобіль. Обмежуватися установкою тільки однієї авто сигналізацією недостатньо для захисту від угону, і ось чому. Про це далі. Переваги
Корисна порада
За деякими статистичними даними в світі кожні десять секунд викрадають по автомобілю. Причому вкраденим може бути абсолютно будь-який автомобіль. Щоб збільшити угоноустойчівость (назвемо це так) Вашого авто - необхідний протиугінний комплекс. Одиничне пристрій, яке б чудове воно не було, не виконає завдання захисту автомобіля. І вже звичайно, не варто забувати про КАСКО.