Як швидко розносити туфлі. пінка для розтягування взуття в Яких місцях продається.

Бувають ситуації, коли під час примірки взуття в магазині вона здається цілком відповідної за розміром. А при спробі надіти її будинку з'ясовується, що обновка тисне і натирає ноги. Для того щоб швидко розносити туфлі , існує кілька перевірених методів.
Вам знадобиться
  • - спрей для розтяжки взуття;
  • - спирт;
  • - газети.
Інструкція
1
Спробуйте походити в нових туфлях по дому протягом години, не більше. Для того щоб при цьому уникнути мозолів, попередньо заклейте ноги на п'ятах і в тих місцях, де відчуваєте тиск взуття. Щоб задники туфель менше натирали п'яти, змочіть взуття спиртом або мильною водою.
2
Якщо метод виявився безрезультатним, зверніться в взуттєву майстерню, де надають послуги з розтяжці взуття. Або придбайте спеціальний спрей для розтяжки взуття, його потрібно розпорошити на місця найбільшого тиску туфель і відразу їх надіти. Після цього походіть декілька хвилин в новому взутті, ви повинні відчути, як шкіра туфель стає м'якше.
3
Існує і більш економічний спосіб розтяжки взуття. Візьміть газети, порвіть їх на клаптики і рясно змочіть водою. Набейте туфлі зсередини якомога щільніше, від цього залежить ефективність результату. Після цього дочекайтеся, коли газети повністю висохнуть. Не старайтесь зробити це швидше, не публікуйте їх поблизу батареї або опалювальних приладів. На природну сушку взуття знадобиться не менше однієї доби. Після того як газетна «набивка» повністю висохне, акуратно дістаньте її і носите туфлі .
4
Добре розтягує шкіру спирт або інша алкогольна рідина. Змочіть туфлі зсередини, надіньте і трохи походіть в них. Однак врахуйте, що неякісний матеріал може не витримати такого насильницького підходу. Туфлі можуть попросту розповзтися або відстати від підошви. Вам залишиться тільки викинути нову річ.
5
Якщо ж всі перелічені методи не допомагають, вам залишиться тільки подарувати нові туфлі або продати їх за оголошенням. В магазин їх повернути після всіх процедур навряд чи вдасться. Щоб надалі уникнути такої ситуації, наступного разу купуйте туфлі ввечері, коли розмір ноги трохи більше внаслідок природних набряків. І не поспішайте купувати взуття тільки тому, що вона вам дуже подобається. Важливо, щоб ваші ноги відчували себе комфортно в обновці і не втомлювалися протягом дня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rbcmDnNkGRw
Зверніть увагу
Купуєте пінку для пом'якшення та розтяжки, струшуєте балон, знімаєте ковпачок, направляєте струмінь всередину взуття і відразу ж одягаєте. Поки туфелька волога і волога не випарувалася - носите. А хтось витончується над взуттям за допомогою окропу, заливши їм носик взуття. Потім воду виливають, туфлю одягають - і розношується. А особливо меткі старанно натирають новеньку взуття размягчающім кремом для рук.
Корисна порада
Щоб розтягнути взуття, потрібно змочити її внутрішню поверхню горілкою (якщо є чистий спирт, ще краще) і надіти на товсті щільні шкарпетки. Оскільки спирт досить швидко випаровується, розтягувати не доведеться дуже довго. Як розносити взуття за допомогою окропу. Якщо поду рукою у вас не виявилося ні спирту, ні пива, ні, тим більше, професійного засобу для розтягування взуття, скористайтеся звичайним окропом. Для цього просто хлюпніть всередину туфель окріп і відразу ж надіньте взуття.
Нові туфлі тиснуть? Дуже поширена ситуація, особливо якщо ви купили їх не міряючи, наприклад, в інтернет-магазині. або міряли, але по холодній погоді, а носити будете в жарі, коли нога трохи набрякає і стає більше. Якою б не була причина, виправити становище можна кількома способами. Необов'язково нести туфлі в майстерню на розтяжку, можна розносити їх і самостійно.
Вам знадобиться
  • - спрей для розтяжки взуття
  • - одеколон, спирт або горілка
  • - товсті вовняні шкарпетки
  • - два поліетиленових пакета з холодною водою
Інструкція
1
Перевірте, як швидко розношуються ваші туфлі. Для цього надіньте товсті шкарпетки, туфлі, які тиснуть і походіть в них по квартирі протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин. Через якийсь час повторіть. Якщо взуття зроблена з еластичної шкіри, вона розтягнеться після цієї нехитрої процедури.
2
Візьміть підручні засоби: одеколон, спирт або горілку. Змочіть якийсь із цих рідин внутрішню поверхню туфель, особливо задник. Надіньте туфлі і ходите в них по квартирі. Якщо туфлі замшеві, використовуйте пиво замість спирту.
3
Купіть у взуттєвому магазині спеціальний спрей для розтяжки. Обприскайте їм туфлі зсередини і також розходжуватися в них по квартирі, надівши на носки.
4
Якщо жоден з вищеперелічених способів не дає швидкого результату, помістіть туфлі в морозилку. Попередньо покладіть в них по поліетиленовому пакету, наповненому холодною водою. Дочекайтеся, коли вода перетвориться в лід, потримайте взуття в морозильнику приблизно півдня чи залиште на ніч.
Зверніть увагу
- розтяжці піддається тільки натуральна шкіра, підошва теж повинна бути шкіряною, а не з пластику - не використовуйте відразу всі перераховані кошти. Після кожної розтяжки дайте туфлям постояти і потім приміряйте їх.
Корисна порада
- не перестарайтеся, інакше можете добитися протилежного ефекту: ноги будуть вислизати з туфель.