Як швидко збити високу температуру.

Підвищена температура тіла провокує погіршення загального стану хворого, з'являється слабкість, нездужання, озноб і інші неприємні відчуття. Коли відмітка градусника доходить до 38-39 градусів, температуру необхідно знизити.
Інструкція
1
Прийміть будь жарознижуючий засіб. Підійде «Аспірин», «Нурофен» або «Ібупрофен». Дітям і людям з проблемами печінки рекомендується приймати тільки парацетамол. Через 20-30 хвилин ви відчуєте себе краще. Якщо після вживання таблетки спостерігається нудота, наступного разу вдамося до допомоги ректальних свічок.
2
Дотримуйтесь постільний режим. Намагайтеся якомога менше ходити при температурі, тим більше не вирушайте на роботу - це може спровокувати ускладнення протягом хвороби. Якщо ви будете займатися лікуванням під наглядом фахівця, зовсім скоро видужаєте.
3
Розведіть оцтову есенцію до 5% і обітріть розчином тіло. Підійде і яблучний оцет - рекомендована пропорція 1: 1 у співвідношенні з водою. Через кілька хвилин температура почне знижуватися. Деякі люди використовують для цієї мети горілку. Але обтирати тіло в період хвороби спіртосодержащимі засобами небажано, тому що вони проникають в кров і викликають інтоксикацію. Якщо ви не переносите ні спирт, ні оцет, змочіть полінце у крижаній воді і витріть їм все тіло.
4
Зніміть з себе теплий одяг, навіть якщо вас морозить. Кімнату бажано провітріть, але намагайтеся не перебувати на протязі. Так хоч і не сильно, але все ж знизиться температура, адже тіло буде охолоджуватися природним шляхом.
5
Пийте відвар з малинових листя на протяг всього дня. Підійде і морс з малинового варення. Також вживайте якомога більше та інших рідин: натуральних соків, мінеральної води, компоту.
6
Викликайте швидку допомогу, якщо температура тіла піднялася вище 39 градусів і не знижується ніякими препаратами. Не роздумуйте, якщо це відбувається з дитиною. Якщо ви не хочете їхати в стаціонар, то вам хоча б поставлять жарознижувальний укол і проведуть огляд.
Знизити високу температуру у дітей не завжди виходить без допомоги фахівця, проблема в тому, що більшість сильнодіючих препаратів можна давати малюкові. Якщо градусник прагне вгору, спробуйте знизити температуру стандартними засобами, які застосовуються в терапії у дітей. При неефективності елементарних засобів - викличте педіатра, висока температура може спровокувати ряд ускладнень.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - парацетамол. Дайте в потрібній дозі сироп або поставте свічку. Вже через кілька хвилин градусник повинен показувати меншу цифру, якщо цього не відбулося, давати повторно не рекомендується без дотримання інтервалу. Якщо ви дали звичайну таблетку, поліпшення настане не раніше, ніж через 30-60 хвилин, так як всмоктується вона в кров трохи довше, ніж сироп.
2
Зніміть з малюка весь одяг, тіло повинно остигати. Розведіть слабкий оцтовий розчин і протріть дитини, температура повинна стрімко знижуватися, але і це далеко не завжди. Чи не натирайте горілкою, вона проникає в кров і викликає інтоксикацію, яка і так є в організмі при застуді. Звичайно, спиртне знижує температуру , але у дитини може початися сильна нудота.
3
Змішайте малинове варення з теплою водою і давайте його протягом дня. Малина природним шляхом знизить температуру , а також виведе інтоксикацію з організму, тому що має потогінний ефект. Якщо у дитини є алергія на неї, краще не використовуйте, стан може тільки посилитися.
Зверніть увагу
Ніколи не давайте дитині аспірин, може розвинутися гостра жирова дистрофія печінки, яка нерідко закінчується летальним результатом.
Корисна порада
Якщо немає вдома парацетамолу, або він не діє, можете використовувати ібупрофен. Але всі лікарські засоби повинні бути для дітей і відповідати їхньому віку.