Як швидко зробити локони. Як класти бігуді.

Грайливі і красиві локони ось вже довгий час не виходять з моди. Зовсім не обов'язково ходити в салон краси або перукарню, щоб створити цей шедевр на голові. Задерикуваті кучерики можна зробити самостійно в домашніх умовах, використовуючи для цього утюжок, бігуді, плойку або коклюшки. Все це приладдя можна придбати в спеціалізованому магазині.
Вам знадобиться
  • - бігуді;
  • - утюжок для випрямлення волосся;
  • - папільйотки.
Інструкція
1
Зробити великі локони можна за допомогою бігуді. Існує декілька їх різновидів: коклюшки, бумеранги, липучки та термобигуди. Коклюшки можуть бути різних розмірів, являють собою дерев'яні або пластмасові палички, які фіксуються гумками. Змочіть волосся пінкою або мусом, розділіть на прядки і накрутіть бігуді, зафіксуйте гумкою. Після того як волосся повністю висохнуть, зніміть коклюшки, у вас вийдуть шикарні локони , які можна розділити на більш тонкі пасма.
2
За допомогою термобігуді можна швидко зробити собі гарну зачіску з локонами. Досить налити воду в ківш або каструлю, покласти бігуді і прокип'ятити. Поки вони не охололи, накрутите їх на волосся, через півгодини зніміть бігуді. Утворені локони можна розчесати і скропити лаком для волосся, зачіска готова.
3
Вельми ефективний спосіб зробити швидко локони - скористатися праскою для випрямлення волосся. Волосся повинні бути добре розчесаними і сухими, для кращої фіксації можна збризнути їх лаком (запам'ятайте, розпорошувати лак слід на відстані не менше двадцяти п'яти сантиметрів, інакше волосся склеяться). Відокремте пасмо, інші волосся зафіксуйте шпилькою або крабиками. Затисніть одну пасмо праскою біля основи і оберніть волосся один раз навколо нижній його частині. Потім прокрутите утюжок таким чином, щоб він рухався у напрямку до кінця пасма. Притримуйте пасмо в свою чергу вільною рукою.
4
Скористайтеся папільйотками або бігуді «бумеранги», вони гнучкі, зроблені з дротяних стрижнів і покриті щільним поролоном. Такі бігуді не мають фіксаторів, так як запросто згортаються в кільце або вузол. Волосся можна накрутити на ніч, папільйотки не м'яти і не тиснуть на голову, а значить, не деформують локони . Розділіть вологе волосся на пасма і накрутіть їх на гнучкі бігуді в одну сторону. Просушіть накручені волосся феном до повного висихання, можна залишити сохнути в природних умовах (якщо ви нікуди не поспішаєте). Зніміть гнучкі бігуді і пропустіть локони крізь пальці.