Як швидко прибрати жир зі стегон. Як швидко прибрати обсяги за допомогою обгортання.

Стегна - сама проблемна зона, так як при про жирний за жіночим типом відкладення відкладаються саме на внутрішній і зовнішній частині. Щоб швидко позбутися від підшкірного жиру, необхідно не тільки приділити увагу раціону харчування і спортивним вправам, а й пройти курс лікувального масажу, а також 15-20 процедур обгортання в умовах косметичного салону.
Вам знадобиться
  • - раціональне харчування;
  • - фізична активність;
  • - масаж;
  • - курс обгортання.
Інструкція
1
Фізичні вправи і правильне харчування - це запорука того, що вам вдасться скинути зайві кілограми. Підшкірний жир перетворюється на енергію, але при цьому стегна схуднуть не відразу, а через кілька місяців. Якщо ж вам необхідно позбутися від підшкірного жиру за короткий проміжок часу, зверніться до професійного масажиста.
2
Курс інтенсивного масажу допоможе за короткий термін позбутися жирових відкладень. Буквально після 1-2 процедур ви помітите, що обсяг стегон значно зменшився, але це ще не означає, що підшкірний жир почав зникати. Масаж активізує обмін речовин і в першу чергу з жирового прошарку йде зайва рідина, жирові клітини значно зменшуються в об'ємі, за рахунок чого результати стають видимими. Пройдіть 15-20 процедур масажу, щоб швидко позбутися жирових відкладень на внутрішній і зовнішній частині стегна.
3
Не менш ефективні результати дає курс косметичного обгортання. В якості активного засобу для швидкого спалювання жиру використовуються морські водорості, пекучий перець, мед, гіркий шоколад, екстракти трав і т.д. Засновані процедури на тому, що всі проблемні місця рясно покривають одним активним засобом, закривають плівкою і підключають мікроімпульси, які сприяють більш активному схудненню і впливу активних речовин на проблемні зони. Курс з 15-20 процедур допомагає скоротити обсяг стегон на кілька сантиметрів за рахунок зменшення товщини жирового прошарку.
4
Поряд з інтенсивною терапією по позбавленню стегон від підшкірного жиру дотримуйте низькокалорійну дієту, виключіть з раціону фаст-фуд, солодку газовану воду, алкогольні напої, у тому числі пиво, жирні, солодкі, гострі , солоні, консервовані страви, жирне м'ясо. Харчуйтеся дрібно і часто. В основі раціону повинні бути відварені або запечені овочі, крупи на воді, молочні і кисломолочні продукти.
5
Щодня робіть ранкову гімнастику. Запишіться у фітнес-центр або в спортивний зал. Три години в тиждень інтенсивних тренувань під керівництвом досвідченого тренера допоможуть вам змоделювати фігуру за власним бажанням. Зайва жирова прошарок піде не тільки з зовнішньої і внутрішньої сторони стегон, але з живота та інших проблемних місць.