Як в html зробити біжучий рядок.

Веб-дизайнери використовують самі різні ефекти для прикраси створюваних ними сторінок. Одним з таких ефектів є біжучий рядок, що привертає увагу користувача і змушує його прочитати текст.
Вам знадобиться
  • - редактор html.
Інструкція
1
Для роботи з мовою HTML вам знадобиться html-редактор, наприклад, СuteHTML. Ви можете завантажити його portable-версію, що не вимагає установки, за посиланням в кінці статті. Даний редактор володіє підсвічуванням синтаксису і дуже зручний для вивчення основ HTML.
2
Відкрийте редактор і впишіть між тегами і цей код: Я помню чудное мгновенье: Переді мною з'явилася ти, Як швидкоплинне бачення, Як геній чистої краси.
3
Натисніть в редакторі коду значок View in browser (лупа на фоні земної кулі). Відкриється використовується за умовчанням браузер, ви побачите в біжучому рядку вірші Пушкіна. Тепер уважно вивчіть наведений приклад. Тег marquee є тегом, що створює біжучий рядок . Параметри height і width задають висоту і ширину поля рядки, bgcolor визначає колір фону, в даному випадку він білий. Підставте green замість white, і фон рядка стане зеленим. Поекспериментуйте з кольором, шириною і висотою поля рядка.
4
Ви можете задати додаткові параметри руху рядка за допомогою параметра BEHAVIOR. Наприклад, змініть відкриває тег коду наступним чином: Запустіть перегляд в редакторі - тепер текст буде рухатися від однієї сторони поля рядка до іншої і назад .
5
Ви можете задати напрямок руху рухомого рядка за допомогою параметраDIRECTION="..", підставивши в нього такі значення: left - рядок рухається вліво. right - рядок йде вправо. up - знизу вгору. down - зверху вниз.
6
Спробуйте змінити розмір тексту, уклавши його в тег Текст . У цьому прикладі розмір тексту дорівнює 5. Також ви можете змінити і його колір за допомогою тега Текст . У цьому прикладі текст буде червоний.