Як виправити текст. Як ісправть документ в пдф.

Перегляд або читання документа в pdf-форматі можна здійснити, скориставшись програмою Acrobat Reader. Такого роду документ можна отримати, скориставшись сканером небудь програмою «конвертер форматів», якщо цей документ був відсканований або сфотографований заздалегідь. Програма Acrobat Reader також дозволяє змінити (виправити) текст відсканованих сторінок.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Acrobat Reader.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб змінити документ формату pdf - це конвертувати файл в документ для редактора Word з подальшою конвертацією у формат pdf. Але Acrobat Reader дозволяє редагувати документи цього типу. Відповідно, вигідніше редагувати документи в тій програмі, через яку було організовано перегляд цих файлів.
2
За допомогою інструменту редагування текст а TouchUp Text Tool можна внести зміни в текст документа PDF. Цей інструмент дозволяє повністю редагувати текст , змінювати його атрибути (пробіли, колір і розмір шрифту). Для редагування конкретної частини текст а, в вашій системі повинні бути встановлені необхідні шрифти.
3
Для того щоб змінити колір текст а частини документа, необхідно зробити наступне: натисніть вкладку Bookmarks (Закладки).
4
Якщо буде потрібно відобразити зміст документа, то натисніть на закладці Contents (Зміст).
5
Далі слід натиснути на меню Tools - Advanced Editing - TouchUp Text Tool («Інструменти» - «Додаткові» - «Остаточна правка текст а») - натисніть лівою кнопкою миші на текст е for our («Для наших»).
6
Текст, який може бути відредагований, полягає в прямокутник.
7
Виділіть лівою кнопкою миші два рядки текст а: Clients («Клієнтів») і for our («Для наших»). Це робиться для того, щоб виділити кольором.
8
Натисніть правою кнопкою миші на виділенні - виберіть в кон текст ном меню пункт Properties («Властивості»).
9
В діалозі «Властивостей текст а» натисніть мишею на кнопці Fill («Заливка»). Виберіть колір для рядків текст а. Після виконання всіх дій, закрийте вікно редагування для оцінки пророблених змін. Таким чином, змінюються всі інші настройки текст а.