Як в XP відновити папки.

Операційна система Windows XP включає в себе вбудовану функцію, призначену для швидкого відновлення файлів і папок з архіву. Вона дозволяє в автоматичному режимі зберігати важливу інформацію і отримувати доступ до неї у разі виникнення неполадок.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер з операційною системою Windows XP і дочекайтеся її завантаження. Перейдіть в меню «Пуск», клікнувши на іконку в лівій нижній частині екрана. Розгорніть вміст папки «Програми».
2
Відкрийте підкаталог «Стандартні» і знайдіть папку «Службові». Перейдіть в каталог «Архівація даних». Виберіть розширений режим роботи утиліти. Знайдіть у верхній частині екрана вкладку «Відновлення та управління носієм» і відкрийте її.
3
Тепер існує кілька варіантів продовження процедури відновлення. Якщо ви створювали резервну копію або налаштували автоматичну архівацію важливих папок, виберіть пункт «Файл» і перейдіть до потрібного архіву.
4
Виділіть файл з розширенням .bkf і натисніть кнопку «Далі». Встановіть галочки навпроти тих каталогів, які необхідно відновити з резервної копії. Натисніть кнопку «Почати» і дочекайтеся завершення запущеної процедури.
5
Якщо вам потрібно відновити конкретні файли, що зберігаються в описаних каталогах, відкрийте вкладку «Відновити файли». Виберіть тип роботи програми. Або використовуйте стандартні параметри, або самостійно задайте розташування нових файлів.
6
Для успішного відновлення параметрів операційної системи рекомендують активувати пункт «Завжди замінювати файл на комп'ютері». Це дозволить системі автоматично перезаписувати копії файлів. Використовуйте цю функцію при відновленні зіпсованих даних.
7
У тій ситуації, коли вам необхідно відновити каталоги, для яких не була налаштована архівація, використовуйте програму Easy Recovery. У цьому випадку рекомендують застосовувати функцію «Відновлення видалених даних» з параметром «Глибоке сканування».