Як в адресному рядку зберегти адреси. не зберігаються сайти в адресному рядку.

Нерідко сайти або окремі інтернет-сторінки викликають бажання відвідати їх надалі. Наберіть на клавіатурі певне поєднання символів і збережіть координати ресурсу безпосередньо з адресного рядка браузера.
Вам знадобиться
  • - ПК під управлінням операційної системи Windows;
  • - доступ в інтернет;
  • - популярні веб-браузери.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальними меню вкладок інтернет-оглядачів та збережіть в адресному рядку програмного забезпечення координати переглянутих вами веб-сторінок. Якщо ви організуєте свою роботу у всесвітній мережі за допомогою браузера Mozilla Firefox, відкрийте інформаційний ресурс, адреса якого необхідно зберегти. Натисніть клавіші Ctrl + D і виберіть необхідні для вас параметри.
2
Перейдіть до автономного меню закладок, яке має власні користувача настройки, і розподіліть посилання на збережені веб-ресурси в папки по певним вами ознаками. Зверніть увагу, що випадає список електронних сторінок знаходиться у відповідному пункті меню у верхній частині вікна.
3
Використовуючи для перегляду веб-сторінок браузер Opera, клікніть по символу у вигляді зірочки на адресній рядку оглядача. Виберіть із запропонованих до виконання команд в невеликому випадаючому вікні програми. Алгоритм збереження адреси подібний аналогічне дії в Mozilla Firefox, він інтуїтивно зрозумілий і принципово не відрізняється від подібних операцій з URL в браузерах Internet Explorer і Google Chrome.
4
Настроюючи панель закладок браузера Apple Safari, попередньо ознайомтеся з оригінальним інтерфейсом програми. Активуйте меню швидкого доступу до закладок та перетяните адресу сторінки на верхню панель, використовуючи ліву клавішу маніпулятора.
5
Оглядач підтримує пошук по історії відвіданих сторінок з функцією їх попереднього перегляду. Натисніть клавіші Ctrl + D і додайте URL безпосередньо з адресного рядка. Активуйте настройки веб-браузера та оформите стартову сторінку, прикріпивши до неї оригінальне превью часто відвідуваних вами інтернет-ресурсів або збережених закладок.