Як в Фотошопі вставити таблицю.

Графічний редактор Adobe Photoshop призначений для роботи із зображенням, але використовують його дизайнерам нерідко доводиться мати справу і з текстовими елементами. Наприклад, іноді в зображенні має бути присутня таблиця з будь-якими даними. Створення і заповнення цього елемента в самому графічному редакторі - процес досить трудомісткий. Набагато продуктивніше використання Photoshop спільно з табличним редактором Microsoft Office Excel.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop, табличний редактор Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Підготуйте в Excel таблицю , яку потрібно помістити на редаговане в Photoshop зображення. Для цього запустіть програму та заповніть даними потрібне число осередків автоматично створеного програмою листа. На першому етапі немає необхідності піклуватися про його зовнішній вигляд, а лише про наповнення. Не забувайте про можливість об'єднувати осередки в Excel - це дозволяє створити складні структури в колонках і рядках.
2
Використовуйте можливості сортування та умовного форматування табличного редактора, щоб задати правильну послідовність рядків даних. Крім того, умовне форматування можна застосовувати і для графічного оформлення - цей інструмент дозволяє змінювати фон, шрифт, обрамлення осередків відповідно з містяться в них даними. Наприклад, ви можете розфарбувати осередки в порядку зростання значень переходом кольору від червоного до зеленого, виділити кольором мінімальне і максимальне значення і т.д. Кнопка з списком, що випадає, що містить налаштування умовного форматування, поміщена в групу команд «Стилі» на вкладці «Головна» табличного редактора.
3
Закінчивши з наповненням таблиці, підберіть колір рамки, фону, тексту та інших елементів оформлення. Виберіть один з наявних варіантів оформлення - їх список розкривається клацанням по кнопці «Стилі комірок» в групі команд «Стилі» на вкладці «Головна». Якщо всі розміщені там варіанти вам не підходять, виділіть всю таблицю , клікніть виділення правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Формат ячеек». У вікні, на вкладках «Шрифт», «Кордон» і «Заливка» поміщені інструменти оформлення, за допомогою яких вам треба надати потрібний вид таблиці.
4
Помістіть створену таблицю в буфер обміну. Для цього встановіть курсор в крайню праву нижню клітинку (Ctrl + End), виділіть всі заповнені клітини (Ctrl + Shift + Home) і скопіюйте їх (Ctrl + C).
5
Перейдіть в графічний редактор і виберіть у списку шарів той, вище якого потрібно помістити таблицю . Потім вставте вміст буфера обміну - натисніть клавіші Ctrl + V. Photoshop додасть скопійоване таблицю в центр зображення, створивши для неї окремий шар. Після цього ви можете приступати до позиціонування та обробці вставленої таблиці.