Як в Фотошопі зробити на чорно-білому фото кольоровий елемент. Як у фотошопі зробити себе кольоровий а весь фон чорно-білий.

За допомогою Adobe Photoshop можна не тільки значно поліпшити, але й буквально вдихнути друге життя навіть у дуже старі фотографії . Наприклад, можна зробити на чорно-білому фото кольорової елемент . Подібна деталь буде виглядати досить ефектно.
Вам знадобиться
  • - файл з вихідною фотографією;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте фото, на якому потрібно зробити кольорової елемент , в Adobe Photoshop. Виберіть "Open ..." в розділі File головного меню або ж натисніть клавіші Ctrl + O. У отобразившейся діалозі вкажіть потрібний файл. Натисніть кнопку «Відкрити».
2
Змініть колірної формат растра. Розгорніть розділ Mode меню Image. Виберіть пункт RGB Color, якщо в поточний момент зображення є монохромним, індексованих, представлено у відтінках сірого, і т.д. Це дозволить додати на нього повнокольорові елемент и.
3
Змініть тип поточного шару з фонового на основний. Виберіть пункт "Layer From Background ..." в контекстному меню панелі шарів або секції New розділу Layer головного меню. У отобразившейся діалозі New Layer введіть, якщо необхідно, назва нового шару і натисніть кнопку OK.
4
Якщо зображення кольорового елемент а знаходиться в зовнішньому файлі, приступите до його додаванню. Завантажте файл в Adobe Photoshop так, як це описано в першому кроці. Виділіть потрібний фрагмент. Використовуйте відповідні інструменти або натисніть Ctrl + A, якщо зображення має бути виділено цілком. Скористайтеся пунктом Copy меню Edit або сполучення клавіш Ctrl + C, щоб скопіювати фрагмент в буфер обміну.
5
Додайте кольорової елемент на фото. Перейдіть у вікно документа, відкрите першим. Натисніть Ctrl + V. Раніше скопійоване зображення буде вставлено на новий шар. Інструментом Move Tool перемістіть кольорової елемент на потрібне місце. Натисніть Ctrl + E або виберіть пункт Merge Down в меню Layer, щоб злити шари.
6
Зробіть кольорової елемент з чорно-білого фрагмента самого фото. Виділіть потрібну область зображення. Використовуйте доступні інструменти (різні види Lasso Tool, Magic Wand, Quick Selection Tool, швидку маску і т.д,). Відкрийте діалог Hue/Saturation, натиснувши Ctrl + U або вибравши пункт з аналогічною назвою в розділі Adjustments меню Image. Активуйте опції Colorize і Preview. Рухайте повзунки для отримання необхідного кольору. Натисніть кнопку OK.
7
Збережіть відредаговане зображення. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + S. У діалозі Save As вкажіть необхідні параметри і натисніть кнопку «Зберегти».