Як ввести пароль адміна.

Права адміністратора надають користувачеві доступ і можливість редагування основних ресурсів Windows. Для управління компонентами операційної системи необхідно авторизуватись, ввівши пароль облікового запису.
Вам знадобиться
  • - ПК під управлінням операційної системи Windows.
Інструкція
1
Запустіть процес перезавантаження комп'ютера, під час якої натисніть функціональну клавішу F8. У меню, варіантів завантаження операційної системи виберіть опцію «Безпечний режим» і скористайтеся незахищеною паролем обліковим записом з правами адміністратора.
2
Підтвердіть свій вибір в активному вікні запиту системи та увімкнення головне меню, натиснувши кнопку «Пуск». Відкрийте «Панель управління» і виберіть параметр «Облікові записи користувачів». Вкажіть обліковий запис, який потрібно відредагувати, і перейдіть в каталозі команд до пункту «Зміна пароля».
3
Ігноруйте запропоноване системою дію в рядку «Зміна пароля облікового запису имя_пользователя» і відмініть захист. Якщо ви вирішили змінити пароль , введіть нове кодове слово і підтвердіть свій вибір. Для вступу в силу вироблених вами змін, завершите роботу запущених додатків і перезавантажте комп'ютер.
4
Поверніться в меню «Пуск» і виберіть в командному рядку пункт «Виконати». Задайте значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть "OK". Вкажіть control userpasswords2 в поле інтерпретатора команд і підтвердіть свій вибір.
5
У діалоговому вікні виділіть редактируемую обліковий запис і зніміть прапорець навпроти параметра «Вимагати введення імені користувача і пароля». Якщо ви вирішили змінити кодове слово, активуйте опцію «Змінити пароль » в групі «Пароль користувача». Задайте нові захисні символи і натисніть «OK».
6
В меню «Пуск» виберіть пункт «Виконати» і в активній текстової рядку інтерпретатора команд вкажіть значення exit. Натисніть функціональну клавішу «Enter» і завершите роботу командного рядка Windows. Застосуйте вибрані вами зміни і перезавантажте комп'ютер. Увійдіть в систему з новим паролем адміністратора.