Як повернути авто продавцеві.

Ви купили машину, вирушили на ній в гараж, і там помітили, що у вашому новенькому авто є якийсь дефект. Повернення транспортного засобу - річ не дуже складна, але потрібно знати, як правильно це здійснити.
Інструкція
1
При купівлі транспортного засобу кожному водієві хочеться отримати надійну та якісну машину. Але так буває далеко не завжди, і часто можна виявити в авто мобіле якусь поломку, про яку промовчав продавець. В цьому випадку авто можна повернути і отримати гроші назад.
2
Якщо ви придбали машину в салоні, то ви маєте право на її повернення, спираючись на закон про права споживачів. Більш того, кожен магазин з продажу авто мобілів повинен відразу обумовлювати гарантійний термін на свою продукцію. В угоді між дилером і продавцем він обмовляється на строк до 5 років. Існує також гарантія, що надається державою, яка діє близько двох років.
3
Два роки ви законно можете здійснювати ремонт своєї машини безкоштовно, а можете навіть поміняти її на нову. Це може відбутися тільки в тому випадку, якщо протягом року вона стояла на ремонті більше 31 дня, але трапляється такий обмін досить рідко і найчастіше після довгих судових розглядів.
4
Якщо ви знайшли суттєвий дефект в своїй машині, то можна відразу писати претензію продавцеві і вимагати гроші назад. Але пам'ятайте, повернення можна здійснити, якщо з моменту продажу пройшло менше 14 днів або якщо в салоні не змогли усунути проблему за два тижні.
5
Намагайтеся все своє невдоволення висловлювати письмово. Вам це може стати в нагоді в тому випадку, якщо керівництво салону не захоче йти вам назустріч. Опишіть абсолютно все, що ви виявили після покупки машини, напишіть свої побажання та відправте їх рекомендованим листом продавцеві . Більше вам нічого робити не потрібно, окрім як почекати відповідної реакції. Здійснювати діагностику та проводити ремонт повинен за законом продавець. Якщо ж ніякої відповіді не послідувало, звертайтеся до суду.
6
Якщо ви купили машину не в салоні, а з рук, то ситуація трохи змінюється. Продавець буде заперечувати наявність дефектів і намагатися звалити всю вину на вас. В цьому випадку ви можете звернутися до суду і вимагати виконання договору купівлі-продажу.