Як повернути зимові чоботи.

При покупці взуття слід бути особливо уважним, адже від обраної моделі багато в чому залежить не тільки зовнішній вигляд ваших ніг, але й їхнє здоров'я. Помилившись в моделі, ви можете спробувати повернути її в магазин, благо закон в цьому випадку на стороні покупців. Але й тут є свої нюанси.
Інструкція
1
Закон про Захист прав споживачів дозволяє повернути куплене взуття в магазин, якщо вона не підійшла за розміром, кольором, формою, фасоном або просто перестала подобатися. Але це можливо лише в тому випадку, коли з моменту вчинення покупці пройшло не більше двох тижнів. До того ж взуття повинна повністю зберегти товарний вигляд, упаковку і цінники. В іншому випадку магазин має повне право відмовити вам у поверненні грошей за такий товар або в його обміні.
2
Виявивши, що куплені чоботи порвалися або почали протікати до закінчення гарантійного терміну, не впадайте у відчай. У цьому випадку закон також дозволяє віднести їх назад в магазин. Головне - уважно подивитися на кількість минулих гарантійних днів. При цьому слід пам'ятати, що гарантія на зимові чоботи починається не з моменту вашої покупки, яка може бути здійснена і влітку, а з моменту настання зимового сезону. Так як у всіх місцях нашої країни він починається в свій час, момент його настання можна дізнатися в місцевому відділі по захисту прав споживачів.
3
Щоб повернути зимові чоботи з цієї причини, складіть заяву, в якій попросіть виплатити вам гроші або обміняти неякісну взуття на іншу. Віднесіть чоботи разом із заявою в магазин і віддайте їх адміністратору. У цьому випадку потрібно зуміти довести, що чоботи були куплені саме в даному магазині. Можна показати чек або запросити свідка покупки.
4
Після цього магазин має право відправити взуття на експертизу, яка доведе або, навпаки, спростує виробничий брак. У першому випадку магазин буде зобов'язаний піти вам на зустріч і прийняти назад неякісний товар. Повернути гроші після цього вам зобов'язані протягом 10 днів. Якщо магазин не бажає приймати браковану взуття назад, зверніться з службу захисту прав споживачів.