Як повернути історію повідомлень. Як повернути листування в контакті.

При спілкуванні в інтернеті співрозмовник може надіслати важливу інформацію або файли. Якщо їх відразу не зберегти, потім відшукати стає проблематично. Але навіть при повному видаленні можна спробувати відновити історію повідомлень. Це робиться або вручну або за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Щоб відновити історію повідомлень з аськи, скачайте з інтернету програму icq2html і встановіть на комп'ютер. За допомогою меню програми ви зможете повернути свою переписку, навіть якщо вона була видалена навмисно. Якщо історія пропала, наприклад, при зміні логіна, то можете пошукати її на своєму комп'ютері. Для цього знайдіть на диску С папку ICQ. У ній повинна знаходитися папка під назвою History, де зазвичай зберігається вся переписка з вашими контактами з аськи.
2
Якщо потрібно повернути переписку Вконтакте, зайдіть на свою сторінку, з якої проводилася переписка. Завантажте «Повідомлення». Внизу сторінки знайдіть пункт «Допомога» і напишіть лист в технічну підтримку про те, що вам потрібно відновити дуже важливі повідомлення. Незабаром вам прийде відповідь про можливість їх відновлення. Якщо у вас включені оповіщення по E-mail, то можете пошукати переписку на ящику. Однак ви не «чистили» свій ящик, то тут ви знайдете потрібні повідомлення.
3
Знайти історію повідомлень з скайпу ви можете на диску С. Знайдіть папку програми Skype (в Windows XP вона знаходиться в папці Documents and Settings). Листування з вашими контактами зберігається в папці з назвою вашого облікового запису в скайпі. Щоб прискорити пошук програми Skype, натисніть кнопку Пуск, потім «Виконати ...». У порожній рядку введіть нову команду «% Appdata% Skype» і натисніть Ок. Виберіть свій обліковий запис і шукайте там переписку.
4
Повернути історію ви також можете з mail agent. Запустіть Агента і виберіть потрібний вам контакт. Натисніть на кнопку «Архів повідомлень» і знайдіть важливі для вас листи. Це зручно тим, що в архіві вказується дата і час відправки повідомлень. Якщо ви налаштовували програму відправляти оповіщення про нові повідомлення на E-mail, то шукайте переписку на ящику. Знову ж таки, це можливо, тільки якщо ви не видаляли з поштової скриньки ці оповіщення.