Як повернути файли, видалені антивірусом. Як повернути видалені програми м ноутбука.

Гарна антивірусна програма завжди виявить файли , які становлять загрозу для комп'ютера. Причому ці файли не завжди є шкідливими. Якщо вони важливі для вас, а антивірус видалив дані, то можете спробувати їх повернути. Спеціальна програма відновить видалену інформацію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Знайдіть і скачайте в інтернеті програму для відновлення видалених файлів. Такою програмою є, наприклад, MiniTool Power Data Recovery. При роботі з нею не виникає ніяких складностей, оскільки утиліта покроково допоможе вам відновити зниклі дані.
2
Запустіть установку завантаженої програми. Виберіть місце збереження - локальний диск С, поставте прапорець «Відображати ярлик програми на робочому столі» і натисніть «Ок». Далі дотримуйтеся покроковим інструкціям до завершення установки програми. Встановити дану утиліту ви зможете за короткий час.
3
Запустіть що з'явився на робочому столі ярлик. Відкривається вікно програми. Знайдіть папку з назвою Undelete Recovery. Натисніть на кнопку Next. Повинно відкритися нове вікно. Виберіть жорсткий диск або декілька дисків, з яких антивірус видалив потрібні вам дані. Програма MiniTool Power Data Recovery може також відновлювати інформацію з Flash-накопичувачів.
4
Натисніть на кнопку з назвою Recover. Доведеться почекати, поки програма знайде видалені файли на обраних дисках. Це може зайняти до 1-2 годин, якщо у диска великий обсяг. Якщо програма відшукає необхідні дані, то їх список ви побачите у вікні.
5
Позначте файли , які потрібно відновити, або натисніть на саму верхню галочку, якщо потрібно виділити все файли . Натисніть на кнопку Save Files. Виберіть місце, куди програма повинна буде зберегти відновлені файли , і трохи почекайте, поки майстер зробить свою роботу. Після вдалого проведення такої процедури ви зможете знайти потрібні дані в зазначеному місці збереження.
Корисна порада
Перш ніж почати відновлювати видалену інформацію, подумайте, наскільки вона важлива для вас. Зазвичай антивірус видаляє файли, які або вже пошкоджені вірусом, або є цими самими вірусами. Можете також спробувати відновити файли з розділу «Карантин» антивирусе. Але знову ж, є можливість, що ці файли є шкідливими. А оскільки при їх відновленні антивірус потрібно відключити, то ваш комп'ютер знаходиться під загрозою.