Як вести себе з французами.

Коли ви приїжджаєте до Франції, перед вами відкривається досконалої інший світ. Витончені, з голочки одягнені француженки і їх самовпевнені і чемні кавалери прогулюються по бульварах, відвідують ресторани, ходять по магазинах. Потрібно знати, як правильно поводитися з представниками цієї нації, щоб не впасти в бруд обличчям і не викликати їх роздратування.
Інструкція
1
Ні в якому разі не вітайтеся з одним і тим же людиною двічі за день. Якщо в Росії на це ніхто навіть не зверне уваги, то француз може затаїти чималу образу. Ваше подібна поведінка може розцінюватися як забудькуватість і демонстрація неповаги. Французи дуже уважно ставляться до того, з ким вони віталися, і не дозволяють собі повторювати вітання двічі.
2
Звертайтеся до французів на «Ви». У французькій мові є чіткі смислові та граматичні різні між фривольному «ти» і шанованим «Ви». У деяких сім'ях подружжя, які прожили не один рік разом, продовжують звертатися один до одного на «Ви». На більш просту форму звернення можуть перейти тільки дуже близькі люди, які заслуговують безмежної довіри і поваги.
3
Не турбуйтеся, якщо раптом француз на вас накричав. За своїм темпераментом вони дуже схожі з італійцями, які прагнуть продемонструвати всі свої емоції оточуючим. При цьому французи зовсім не злопам'ятні. Вони можуть легко вийти з себе, наговорити вам грубощів, а через 10 хвилин щиро дивуватися, чому ви пригнічені. Цю особливість слід враховувати, якщо ваш діловий партнер є французом.
4
Будьте обережні на дорогах Франції. Жителі цієї країни вважають себе самими професійними водіями, а світлофори і правила вони сприймають як образу і часто ігнорують їх. Тому надмірна уважність за кермом не буде зайвою.
5
Якщо ви відвідуєте ресторан, то пам'ятайте, що тут прийнято залишати чайові в розмірі 5% від суми замовлення. Причому всі прекрасно знають, що обслуговування вже включено в ваш рахунок. Якщо ви йдете в престижний ресторан, то покладається заплатити і в гардеробі, але не більше 2 євро, інакше вас можуть вважати марнотратом. Те ж саме відноситься і до додаткової оплати послуг таксистів, яка становить 10% від показання лічильника.