Як вести облік електроенергії.

Вся витрачається вами електроенергія враховується лічильником. Раніше ці прилади випускали тільки одного виду - індукційні. Зараз же електролічильник захищає ваші інтереси і економить гроші при багатотарифний системі оплати. Зовні прилад теж змінився, він став елегантним і стильним, на відміну від свого гуде громіздкого попередника.
Інструкція
1
У більшості будинків і квартир ще збереглися індукційні прилади обліку електроенергії. Потрібно обов'язково поцікавитися, лічильник з яким класом точності встановлено у вас. До середини дев'яностих років всі прилади мали допустимий рівень похибки при підрахунку 2,5%. Потім був введений стандарт 2.0. Все нові електролічильники мають саме такий клас точності.
2
Купуючи електронний двухтарифні лічильник електрики, ви отримуєте можливість вести окремий облік енергії в різний час доби. Цей прилад автоматично перемикається в нічний час на більш вигідний тариф оплати. Деякі електролічильники настільки функціональні, що ведуть облік, розділяючи пори року.
3
Сучасні «наворочені» моделі завжди готові вчасно зреагувати на будь-які зміни умов оплати за електроенергію. Наприклад, якщо у вашому регіоні вирішили зробити споживачам знижки по вихідних, скористатися цим нововведенням зможуть тільки власники нових лічильників, які підтримують кілька тарифів.
4
Двухтарифні система зручна і енергетикам. Адже навантаження на електростанцію в основному лягає вранці та ввечері, а вночі енергетики скорочують вироблення енергії. Технічний стан обладнання страждає від такого режиму і зношується, витрачається багато коштів на його ремонт. Якщо енергоспоживання вирівняється, негативні наслідки стрибків можна значно знизити. Ви можете включати прилади-автомати (пральну і посудомийну машини) в нічний час і економити при цьому свої гроші.
5
Якщо ви вирішите поміняти свій старий прилад обліку електроенергії, вибирайте апарат, який значиться в Держреєстрі, тобто сертифікований і затверджений до експлуатації в Росії.
6
Встановлювати новий лічильник і демонтувати старий повинен тільки фахівець з компанії, що постачає вас електрикою. На ваш прилад поставлять пломбу і дадуть дозвіл на використання. Ніколи не робіть нічого з електролічильниками самостійно, це буде порушенням і загрожує неприємними наслідками.