Як позбутися від квіткової мошки. Мошки в кольорах Як позбутися.

Найчастіше зайва кількість вологи у землі, або попросту інфікована покупна грунт, призводять до появи мошок в горщиках з кімнатними рослинами. Позбутися від "непрошених гостей" необхідно для того, щоб попередити руйнування кореневої системи рослини і його подальшої загибелі.
Вам знадобиться
  • - марганцівка
  • - мило
  • - спеціальні засоби, створені для лікування від мошки
Інструкція
1
Розсортуйте заражені мошкою квіти від здорових. Це допоможе зупинити подальше інфікування личинками мошки. Правда, можна провести профілактичну обробку всіх кімнатних рослин, адже можливість того, що інші вже встигли захворіти, велика. Ні в якому разі не залишайте хворі рослини разом зі здоровими, інакше ваші старання по лікуванню не принесуть користі.
2
Слідкуйте за тим, щоб грунт в горщику не був надто мокрим. Саме закисание грунту призводить до розведення квіткової мошки.
3
Зробіть розчин з марганцівки з водою. Полийте їм інфіковану грунт. Щоб не спалити отриманим складом квітка, подбайте про те, щоб розчин не був занадто міцним. Вода повинна бути трохи рожевою.
4
Полийте грунт водою з розведеним в ній невеликою кількістю мила. Мильна склад допоможе позбутися від мошки без нанесення відчутної шкоди самому рослині.
5
По всій поверхні землі, в якій росте квітка, розкладіть розрізані на тонкі пластинки дольки часнику.
6
Увіткніть в землю кілька підсушених шматочків апельсинової цедри.
7
Купіть в магазині з товарами по догляду за кімнатними квітами спеціальні засоби, створені для лікування від мошки. Щоб не пошкодити хімічним засобом сама рослина, слід максимально коректно слідувати інструкції до препарату. При розпиленні засобу користуйтеся рукавичками і маскою. Після процедури необхідно провітрити приміщення. Захистіть від впливу небезпечного препарату тварин і дітей.
8
Якщо ж все-таки не вдалося позбутися квіткової мошки, використовуючи перераховані вище способи, замініть інфікований грунт і регулярно перевіряйте його надалі. При невеликому інфікуванні зніміть верхній пласт грунту, не зачіпаючи при цьому кореневої системи, і на його місце засипте свіжий грунт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ukNbM8Pdxh8
Надмірна вологість ґрунту є однією із самих основних причин появи квіткових мушок . Також вони можуть виникнути внаслідок зараженого грунту личинками цих комах. Квіткові мушки досить активно розмножуються, а їх личинки розвиваються у верхньому шарі грунту. Так як же позбутися від цих шкідливих комах, які несуть непоправну шкоду коріння рослин?
Вам знадобиться
  • - хімічні препарати для боротьби з мушками;
  • - марганцівка;
  • - пісок або зола;
  • - новий грунт;
  • - сірники
Інструкція
1
Насамперед необхідно відокремити здорові кімнатні рослини від заражених мушками, інакше ваші старання не принесуть бажаного результату. Це допоможе вам попередити інфікування здорових квітів личинками комах. Слідкуйте за вологістю ґрунту, так як закисание грунту може привести до розвитку квіткових мушок .
2
Змішайте невелику кількість перманганату калію з водою так, щоб вийшов трохи рожевий розчин. Полийте їм інфіковану грунт. Не потрібно робити міцний розчин, інакше є можливість спалити рослина. Після цього постарайтеся обмежити на деякий час рослина в поливі, так як мушки воліють вологе середовище. Підсохлий ґрунт буде незвичною і вже непривабливою для проживання цих паразитів.
3
Для вирішення проблеми квіткових мушок існує чимало способів боротьби з ними. Одним з найдієвіших і водночас економних способів захисту квітів від мушок є сірка. Для обробки одного горщика з квіткою вам буде потрібно всього чотири сірники, які потрібно увіткнути головками вниз в грунт і злегка полити верхній шар землі.
4
Акуратно зніміть верхній шар землі в горщику, і замініть на новий, при цьому постарайтеся не пошкодити коріння квітки. Для підсушування землі підсипте шар попелу або прожареного піску, вони не дадуть грунті набирати в себе вологу, забезпечивши дренажний ефект. Якщо мушок і личинок дуже багато, тоді доведеться повністю поміняти грунт. Для цього обережно витягніть рослина з горщика і ретельно промийте коріння під проточною водою, посадите в нову, прокаленную землю.
5
У квітковому магазині можна придбати спеціальні препарати для боротьби з шкідниками, в тому числі і з квітковими мушками: «Актара», «Грім-2» або «Базудин». Вони призначені для боротьби з личинками, які у грунті, але не для профілактики.