Як вішати рулонні штори. Як самим повісити рулонную.

Рулонні штори - полотна тканини, намотують на вал - поєднують лаконічний дизайн і функціональність. Їх можна закріпити безпосередньо у віконному отворі, над вікном або на стелі і навіть на похилих вікнах мансарди.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - дюбелі;
  • - саморізи;
  • - викрутка;
  • - рулетка;
  • - рівень.
Інструкція
1
Визначтеся, де саме буде розташовуватися рулонна штора - на стулках, поза віконного отвору або всередині нього. Щодо цього зніміть відповідні розміри. Якщо ви вішаєте штору на стулку, то ширина полотна повинна дорівнювати ширині скла плюс 3 см (по 1,5 см з кожної зі сторін). Для другого варіанта ширина штори дорівнює ширині прорізу вікна плюс 10 см (по 5 см з кожного боку). Висота штори повинна бути на 10 см більше висоти вікна, щоб приміщення було достатньо затемнено. У разі, коли штора кріпиться всередині вікна, відміряйте ширину штори рівній ширині віконного прорізу без 4 см (по 2 см з кожного боку). При цьому висота полотна буде на 2 см менше висоти отвору.
2
Встановіть кріплення для трубки, на яку буде накручуватися полотно рулонної штори . Відзначте середину віконного прорізу. За допомогою рівня і рулетки відміряйте однакову відстань від центру вікна так, щоб в сумі це відстань дорівнювало довжині трубки від одного кріплення до іншого. Просвердлите стіну в двох місцях. Вставте дюбелі та затягніть, саморізами кріплення трубки.
3
Відміряйте 10 см від розташування регульованого шнура, просвердлите отвір і встановіть додаткове кріплення, якщо ширина рулонної штори більше 1,5 м. Це необхідно для того, щоб зміцнити конструкцію, так як в цьому місці на механізм діє найбільше навантаження.
4
Прикріпіть полотно рулонної штори за допомогою двостороннього скотчу до трубки, а потім закріпіть трубку в кріпленнях. Розмотайте рулонную штору на максимальну висоту, при цьому залиште трохи полотна на трубці. Одягніть на механізм, розташований на кінці трубки, керуючу ланцюг. Замок ланцюга повинен впертися в поворотний механізм, щоб запобігти розмотування штори . Надіньте на обидві сторони механізму заглушки і зафіксуйте штору на кронштейні.
Корисна порада
Перевірте перед установкою рулонних штор, чи не будуть вони в складеному стані створювати перешкоди для відкривання вікна. Переконайтеся, що квіткові горщики, ручки, підвіконня і батарея не заважають відкриванню рулонних штор.