Як включати бігову доріжку.

Заняття на біговій доріжці дозволяють підтримувати організм у тонусі, зміцнювати м'язи і контролювати вагу. Тому серед домашніх тренажерів доріжка досить популярна. Незважаючи на те, що моделі різних виробників мають відмінності, принцип управління підключення у них єдиний і досить простий.
Вам знадобиться
  • - бігова доріжка;
  • - джерело електрики.
Інструкція
1
Перед тим як включати бігову доріжку , уважно ознайомтеся з прикладеною інструкцією. У ній має бути доступне розписаний весь процес, в тому числі і можливі варіанти навантажень.
2
Якщо доріжка електрична, то спочатку включіть її в мережу. У моделях, де передбачено підключення за допомогою додаткового тумблера, поверніть і його. Свідченням того, що доріжка включена в мережу, є загорівся дисплей.
3
Для того щоб почати тренування, встаньте ногами на нерухомі бічні стрічки доріжки. Під час включення перебувати на рухомому полотні заборонено, щоб уникнути травм.
4
Вставте захисний ключ в отвір на клавіатурі, після чого прикріпіть другу частину ключа до одягу в районі пояса. Це дозволяє моментально відключити доріжку при розриві контакту ключа з клавіатурою в тому випадку, якщо людина втратила контакт з клавішами управління.
5
Натисніть на кнопку start і дотримуйтесь вказівок, які з'являтимуться на дисплеї. У більшості моделей пропонується задати параметри ваги, що робиться за допомогою цифрових клавіш або ж клавіш зі значеннями «плюс» і «мінус». Коли на екрані відобразяться необхідні значення, натисніть кнопку select.
6
Швидкість руху обирається за допомогою кнопки збільшення, вона може мати позначення знака «плюс» або виглядати як трикутник з основою вгорі. Зменшення позначається кнопкою із зображенням мінуса або ж трикутника з перевернутим підставою.
7
Після того як полотно почало рухатися, встаньте на нього і почніть тренування, регулюючи інтенсивність руху в залежності від рівня фізичної підготовленості. Крім збільшення швидкості, на доріжці може бути передбачена функція регулювання нахилу, що імітує спуск або підйом.
Корисна порада
Зупиняється бігова доріжка різко або плавно, за допомогою поступового зменшення швидкості руху.